کد خبر: 3755525
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
گروه سیاست و اقتصاد ــ فرماندار طارم گفت: راهپیمایی اربعین تابلویی بی‌بدیل از قدرت شیعیان است و مدعیان روشنفکری باید در این مراسم عظیم حضور یابند تا عظمت آن را درک کنند.
راهپیمایی اربعین تابلویی بی‌بدیل از قدرت شیعیان استبه گزارش ایکنا، از زنجان، فریدون هاشم‌نژاد ظهر امروز شنبه 21 مهرماه در جلسه ستاد اربعین شهرستان طارم با تاکید بر ضرورت همکاری همه جانبه مسولان مرتبط با این ستاد عنوان کرد دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به ماندگاری نهضت امام حسین(ع) پس از 1400 سال، ابراز کرد: ایستادگی در برابر ظلم و بی‌عدالتی از مهم‌ترین دلایل ماندگاری این نهضت عظیم است.
وی با اشاره به الگوگیری رزمندگان در دوران دفاع مقدس از این نهضت عظیم، ادامه داد: رزمندگان ما در طول هشت سال دفاع مقدس با اقتدا به امام حسین(ع) در برابر زورگویان جهان ایستادند.
این مسئول یادآور شد: در اکثر عملیات‌های دوران دفاع مقدس نام زیبای امام حسین(ع) همواره در جبهه‌ها طنین انداز بود و نام بسیاری از عملیات‌ها مزین به نام زیبای سیدالشهدا(ع) بود.
فرماندار طارم با بیان اینکه راهپیمایی اربعین بزرگترین و بی‌بدیل‌ترین راهپیمایی جهان و نشان‌گر قدرت شیعه است، ادامه داد: بسیاری از شیعیان جهان با جان و دل از اقصی نقاط جهان در این مراسم بزرگ و معنوی گرد هم می‌آیند تا قدرت شیعه را  به رخ جهانیان بکشند.
وی خاطرنشان کرد: کسانی که ادعای روشن‌فکری دارند باید در این مراسم معنوی و عظیم حضور یابند تا عظمت آن را درک کنند.
انتهای پیام 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: