کد خبر: 3755537
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی؛
گروه اجتماعی ــ فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان از برگزاری ۴۰۰ عنوان ویژه‌برنامه ۴۰ سالگی انقلاب در این استان خبر داد و گفت: جشن ۴۰ سالگی انقلاب باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود.
 ۴۰۰عنوان ویژه برنامه در سمنان برگزار می‌شود
به گزارش ایکنا از سمنان، ‌حسن حسن‌زاده، فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان عصر روز گذشته، 21 مهرماه در مراسم  تودیع ومعارفه  مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در سپاه قائم(عج)  با بیان اینکه جشن ۴۰ سالگی انقلاب باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود، اظهار کرد:  قرارگاه جشن چهل‌سالگی انقلاب در استان سمنان ایجاد می شود که در این قرارگاه برگزاری ۴۰۰ عنوان برنامه در دستور کار است که قبل از ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دشمن با هر بهانه‌ای به دنبال توطئه و براندازی علیه جمهوری اسلامی است، افزود: مردم همان‌گونه که بااقتدار خودشان توانستند ضمن پیشبرد اهداف نظام توطئه‌های دشمن را خنثی کنند این بار نیز در جشن چهل‌سالگی انقلاب باروحیه انقلابی حضور و مشارکت فعال خواهند داشت.

یادآور می‌شود، در این مراسم حجت‌الاسلام سید محسن حسینی دیباجی به‌عنوان مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در سپاه قائم(عج) سمنان معرفی و از تلاش‌های حجت‌الاسلام غلامحسین قندهاری قدردانی شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: