کد خبر: 3756743
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
کانون خبرنگاران نبأ ــ مرحله کشوری بیست‌و‌دومین جشنواره قرآن و عترت اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان اردبیل، درحالی به کار خود پایان داد که از مجموع پنج شرکت‌کننده، چهار نفر با کسب عناوین و رتبه‌های برتر خوش درخشیدند.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ آیین اختتامیه بیست‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه دانشگاهیان پیام نور با معرفی نفرات برتر این دوره از مسابقات در کرمانشاه برگزار شد.

این مراسم با حضور آیت‌الله علما؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، ماموستا محمدی؛ امام جمعه اهل تسنن کرمانشاه، امین ناجی؛ معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور، محمدی؛ مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان و مدیران حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه، اساتید و دانشجویان در کرمانشاه برگزار شد.

در پایان مرحله کشوری بیست‌و‌دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان پیام نور، اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان اردبیل، از مجموع پنج شرکت کننده، چهار نفر با کسب عناوین و رتبه‌های برتر زیر،  به کار خود خاتمه دادند:

1- سید اسماعیل هاشمی با کسب حداکثر امتیاز به عنوان نفر اول در رشته قرائت تحقیق بخش اساتید از استان اردبیل واحد گیوی

2- رضابدیر خانی با کسب حداکثر امتیاز به عنوان نفر اول رشته حفظ کل قرآن کریم بخش اساتید از استان اردبیل واحد نیر

3- محمد اسمعیلی با کسب حداکثر امتیاز به عنوان نفر دوم رشته قرائت تحقیق بخش دانشجویان از استان اردبیل مرکز اردبیل

4- در بخش کتبی، اصغر ندائی با کسب حداکثر امتیاز به عنوان نفراول رشته پرسمان معارفی شاخه دانشجویان از استان اردبیل مرکز اردبیل دست یافتند.

دانشگاهیان قرآنی اردبیل در جشنواره کشوری خوش درخشیدند 

در این دوره از رقابت‌ها ۲۵۰ شرکت‌کننده حضور داشتند که در ۶ بخش و 34 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند. نکته جالب توجه این دوره از مسابقات حضور مادران و حافظان قرآن کریم به همراه فرزندان و نوزادان خود بود که مورد توجه حضار و معاونت فرهنگی دانشگاه پیام نور به منظور تجلیل ویژه از این خواهران قرآنی قرار گرفت.

سالار ملکی سرشت

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: