کد خبر: 3760568
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۶
گروه معارف - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با اعلام اولویت‌های پژوهشی گفت: اظهار کرد: این اداره‌کل از پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری با زمینه مطالعاتی استان مازندران حمایت می‌کند.

پژوهش‌ها و پایان نامه‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری  حمایت می‌شوند
محمودشالویی در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران اظهار کرد: این اداره‌کل از پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری با زمینه مطالعاتی استان مازندران حمایت می‌کند.
وی  افزود: از پژوهشگران و اندیشمندان عرصه فرهنگ دعوت می‌شود پیشنهاد طرح‌های پژوهشی خود در قالب سرفصل‌های مشخص شده از سوی این اداره‌کل را به دبیرخانه مشترک شورای پژوهشی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ارسال کنند.
مدیر کل فرهنگ  ارشاد اسلامی، تصریح کرد: بررسی سنجش مصرف کالاهای فرهنگی در استان مازندران، بررسی وضعیت قانون گریزی، شناسایی موانع و راه‌کارهای قانون‌گرایی در استان مازندران، شیوه‌ها و راه‌کارهای عملی نوین جهت ترویج فرهنگ و حقوق شهروندی در مازندران و شناخت جرایم فضای مجازی و راه‌کارهای فرهنگی مقابله با آنها از اولویت‌های پژوهشی این اداره کل است.

 مدیر كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان مازندران اظهار کرد: از دیگر اولویت‌های پژوهشی می‌توان به نقش شبکه اجتماعی مجازی در ایجاد فاصله بین اعضای خانواده، شناخت ظرفیت‌های فرهنگ بومی در تغییر عادت‌واره‌های نامناسب فردی و اجتماعی بانک اطلاعات دیداری و شنیداری فرهنگ شفاهی مازندران و بررسی «نفی رذایل اخلاقی»  در بین  افسانه‌ها، قصه‌ها، متل‌ها و فرهنگ عامه مازندران از جمله اولویت‌های پژوهشی این اداره کل است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: