کد خبر: 3761850
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
گروه اجتماعی ـ نماینده شورای عالی استان در شورای عالی کشور با ذکر این مطلب که شهادت ظرفیت روحی جامعه را بالا می‌برد، افزود: شهادت اوج تعالی انسان است.

صالحی

به گزارش ایکنا از لرستان،علی‌محمد صالحی‌نسب، نماینده شورای عالی استان در شورای عالی کشور و عضو شورای اسلامی شهر حرم‌آباد، امروز سه‌شنبه، ۱۵ آبان در دیدار اعضای شورای شهر خرم‌آباد با مدیرکل بنیاد شهید لرستان با تاکید بر ضرورت توجه به فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، اظهارکرد: بحث شهادت چیزی نیست که فقط مربوط به مسلمانان باشند در نقاط مختلف جهان شهادت را اوج شهادت مقاومت و پویایی می‌دانند.
وی با اشاره به این‌که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را تقویت می‌کند، اضافه کرد: شهادت ظرفیت روحی جامعه را بالا می‌برد کمااینکه شهادت اوج تعالی انسان است.
صالحی‌نسب افزود: در جنگ جهانی اول و دوم ۳۰ میلیون نفر کشته شدند که امروز نیز خانواده‌های آنان از مزایای آن استفاده می‌کنند.

شهدا جان خود را اگاهانه تقدیم کردند

نماینده شورای عالی استان در شورای عالی کشور با ذکر این مطلب که شهدای ما هیچ‌گاه به خاطر مادیات نرفتند، تصریح کرد: شهدا جان خود را اگاهانه تقدیم کردند.
عضو شورای اسلامی شهر خرم‌آباد با بیان اینکه بستر همکاری در تمام اجزای شهرداری و شورای شهر با بنیاد شهید وجود دارد، تصریح کرد: درک متقابلی بین شورا و بنیاد شهید وجود دارد.
وی خواستار ارسال خواسته‌های بنیاد به صورت مکتوب به شورای اسلامی شهر خرم‌آباد شد و گفت: جلسات شورا و بنیاد شهید به صورت فصلی برگزار شود.
صالحی‌نسب با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی شهر خرم‌آبادداز جامعه ایثارگری هستند، اضافه کرد: در شهرداری هم کارکنان ایثارگر مشکلاتی دارند که پیگیر مشکلات آنان هستیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: