کد خبر: 3761927
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
در راستای برگزاری کنگره شهدا؛
گروه فرهنگی ـ نمایشگاه رزمی ـ فرهنگی «رسم پروانگی» هم‌زمان با برگزاری کنگره ۳ هزار شهید استان قزوین در حال برگزاری است.

نمایشگاه رسم پروانگی در 40 غرفه میزبان شهروندان قزوینی است

به گزارش ایکنا از قزوین، نمایشگاه رزمی ـ فرهنگی «رسم پروانگی» هم‌زمان با برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان قزوین در حال فعالیت است؛ این نمایشگاه از دهم آبان‌ماه فعالیت خود را آغاز و تا دهم آذرماه نیز ادامه خواهد داشت.
این نمایشگاه در 40 غرفه با مشارکت سپاه صاحب‌الأمر(عج) استان قزوین بخش‌های مختلفی از دوران دفاع مقدس، نمایشی از خرمشهر در دوران شروع جنگ، یادمان شهدای غواص، نقش و جایگاه استان قزوین در دوران دفاع مقدس، تئاتر خیابانی با محوریت دفاع مقدس و آشنایی نسل جوان با دستاوردهای انقلاب اسلامی و شهدای شاخص استان قزوین را در معرض دید عموم قرار داده است.
هدف از برپایی این نمایشگاه، به نمایش گذاشتن فرهنگ، ایثار و شهادت برای نسل امروز و آشنایی عموم جامعه با دستاوردهای عظیم 40 سال انقلاب اسلامی است.
از جمله این دستاوردهای به نمایش گذاشته‌شده می‌توان به نمایش موشک «شهاب 3» در محوطه نمایشگاه اشاره کرد که مورد استقبال عموم بازدیدکنندگان قرارگرفته است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه رزمی و فرهنگی از ساعت 9 صبح تا 21 شب در محل نمایشگاه بین‌المللی قزوین حاضرشده و از بخش‌های مختلف آن بازدید کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: