کد خبر: 3762137
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
دبیر انجمن خادمان قرآن از برپایی بیست و چهارمین همایش تجلیل از خادمان قرآن آذرماه با حضور وزیر ارشاد خبر داد.
خادمان قرآن آذرماه با حضور وزیر ارشاد تجلیل می شوند
به گزارش ایکنا، مهر نوشت: محمدرضا پورمعین، دبیر انجمن خادمان قرآن ضمن اعلام برپایی همایش تجلیل از خادمان قرآن کریم در آذرماه 97 گفت: بنابر هماهنگی هایی که با دفتر تشریفات نهاد ریاست جمهوری در گذشته داشتیم، منتظر پاسخ دفتر ریاست جمهوری برای حضور به در  بیست‌وچهارمین همایش تجلیل از خادمان قرآن کشور هستیم.

وی با اشاره به اینکه نامه‌ای با امضای معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی انجمن خادمان قرآن به این دفتر ارسال شد، ادامه داد: بر اساس نامه های ارسال شده به دفتر ریاست جمهوری منتظر اعلام حضور رئیس جمهور هستیم که همایش خادمان قرآن کریم را در آذر ماه برگزار کنیم اما تاکنون هیچ پاسخی دریافت نکرده ایم.
پورمعین درباره این موضوع که می‌توان همانند دو سال قبل این همایش را با حضور وزیر ارشاد برگزار کرد، عنوان کرد: تا چندروز آینده در صورت عدم پاسخگویی رییس جمهور به زمان حضور در همایش خادمان قرآن کریم این مراسم در آذرماه و با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.
وی که تاخیر بیش از این را در برپایی مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم جایز ندانست ، تصریح کرد: این مراسم در آذرماه با حضور وزیر برگزار خواهد شد و ما تاریخ دقیق آن را بعد از قطعی شدن عدم حضور رییس جمهور اعلام خواهیم کرد.
 گفتنی است، امسال خادمین قرآنی منتخب در هشت حوزه تخصصی همچون حوزه‌های «پژوهش، تفسیر و ترجمه»، «قاریان»، «حافظان»، «نرم‌افزار و سایت»، «هنر قرآنی»، «ناشران قرآنی»، «مدیران قرآنی» و «آموزش»  معرفی خواهند شد.
انتهای پیام
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یکی از بچه ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۲۹
0
0
پیش از این، برخی از رئیس جمهورهای ما خودشان پیگیر بوده اند که برنامه های قرآنی به خوبی برگزار شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: