کد خبر: 3762185
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
گروه اجتماعی ـ در پی شهادت سیدنورخدا موسوی، شهید زنده وطن مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان پیام تسلیتی صادر کرد.

پیام تسلیت مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان در پی شهادت شهید زنده وطنانتهای پیام

به گزارش ایکنا از لرستان، حجت‌اله ناصرپور، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان در پیامی شهادت شهید زنده وطن سیدنورخدا موسوی را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است: «بار دیگر لاله‌ای سرخ از شقایق‌های سرخ فام لرستان، سرزمین خوشنام و نشان خاکریز دوم دفاعی کشور به ملکوت اعلی پرکشید.

سیدنورخدا موسوی قهرمانی است که هم در اوج جوانی با جان خود برای تحقق اهداف متعالی با خدا معامله کرد و هم ده سال در شرایط صدرصد جانبازی به عنوان شهید زنده راهنمای تشنگان حقیقت وره پویان گفتمان الهی برای تلاش در راه فضایل دینی وحفظ ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی و تداوم بخش ارزش‌های دفاع مقدس بود.

او امروز مهر رضایت رسول اعظم حَضرت ختمی مرتبت را دریافت و در روز رحلت جدش و هم چنین شهادت مظلومانه امام حسن مجتبی(ع) ماموریتش به پایان رسید و به دعوت رب‌الارباب لبیک گفت.

او با قامتی راست بر عهد الهی جامه عمل پوشید و چه زیبا الگو و اسطوره‌ای شدند برای جوانان این سرزمین که راه دفاع از حق و اسلام ناب محمدی(ص) را با نورافشانی چنین رادمردانی بیابند و در سختی‌ها و تلاطم‌های پیش روی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با امید به وعده الهی در قرآن کریم که فرموده است؛ ان الله اشتری من المومنین انفسهم واموالهم بان لهم الجنه، با تقدیم جان و مال؛ به تکلیف الهی خود عمل نمایند و از نعمت بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی محافظت و پاسداری نمایند.

اینجانب با وجود اندوه از دست دادن این چراغ نورانی وسلاله پاک زهرای مرضیه شهادت ایشان را که اوج منزلت انسانی در جوار رحمت الهی است به همه امت شهیدپرور ایران و به ویژه مردم بصیر و ولایت مدار لرستان تبریک عرَض نموده و با همدردی عمیق بابیت مکرم این شهید و دو فرزند گرامیش؛ اجر و پاداش ده سال صیانت از مقام و منزلت شهید را برای آنان ازخدای تبارک و تعالی مسئلت می‌نمایم».

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: