کد خبر: 3762273
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۳
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مهلت ثبت‌نام در بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن بسیج دانشجویی استان فارس تا 24 آبان‌ماه جاری تمدید شد.

به گزارش ایكنا از فارس، مرحله ناحیه‌ای بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن بسیج دانشجویی استان فارس در تاریخ 8 آذرماه در دانشكده مطالعات تطبیقی قرآن كریم شیراز برگزار می‌شود.
به دلیل استقبال گسترده دانشجویان قرآنی از این مسابقات، مهلت ثبت‌نام در این مسابقات تا پنج‌شنبه، 24 آبان‌ماه جاری تمدید شده است كه علاقه‌مندان در این بازه زمانی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام كنند.
این مسابقات در بخش شفاهی در رشته‌های حفظ یك، 3، 5 و 10 جزء و قرائت تحقیق و ترتیل ویژه دانشجویان دانشگاه‌های مختلف فارس در ساعت 8 صبح 8 آذرماه برگزار خواهد شد.
همچنین مسابقه تفسیر سوره اسرا و مسابقه كتابخوانی طرح «صراط»، پژوهش‌های قرانی و مسابقات قرآنی در بخش عكاسی و ساخت مستند 5 دقیقه‌ای از حلقه‌های قرآنی، خوشنویسی آیات قرآنی و غیره از دیگر بخش‌ها و رشته‌های این مسابقات هستند.

مرحله استانی این مسابقات در دهه مبارک فجر با حضور برگزیدگان تمام نواحی مقاومت بسیج اجرا و مرحله کشوری نیز در برخی از رشته‌های پژوهشی و هنری برگزار خواهد شد.
یادآور می‌شود، طبق اعلام بسیج دانشجویی استان فارس به نفرات برتر این مسابقات در رشته‌های مختلف جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: