کد خبر: 3762279
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
گروه اجتماعی ـ استاندار لرستان با بیان این‌که مقاومت و ایستادگی برای صیانت از امنیت کشور ادامه دارد، از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع سیدنورخدا موسوی، شهید زنده لرستانی تقدیر کرد و گفت: این حضور مردم نشان دهنده بی‌نتیجه بودن توطئه‌های دشمنان است.

حضور مردم در مراسم تشییع شهید زنده وطن نشان‌دهنده بی‌نتیجه بودن توطئه‌های دشمنان است

به گزارش ایکنا از لرستان، سید موسی خادمی، استاندار لرستان امروز، 17 آبان در حاشیه آیین تشییع سید نور خدا موسوی در جمع خبرنگاران، با تقدیر از حضور پرشور مردم در این مراسم اظهار کرد: این حضور مردم نشان دهنده بی‌نتیجه بودن توطئه‌های دشمنان است.
وی اضافه کرد: برای امنیت کشور در مقابل دشمنان دفاع می‌کنیم و همچنان این مقاومت و ایستادگی ادامه خواهد داشت.
خادمی شهدا را اسوه‌های مقاومت و ایستادگی عنوان کرد و گفت: هوشیاری، بصیرت، مقاومت و ایستادگی پیام شهدا برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است.
استاندار لرستان با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید زنده سید نورخدا موسوی و دیگر شهدای مرزبان، افزود: مقاومت و ایستادگی برای صیانت از امنیت کشور در برابر کسانی که چشم طمع به انقلاب دارند، ادامه دارد.
وی با اشاره به اهمیت حفظ وحدت و همدلی در برابر توطئه‌های دشمنان، بیان کرد: نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار، مقاومت و ایستادگی در کنار بصیرت و وحدت مهم‌ترین راه برای خنثی شدن توطئه‎های دشمنان است.
خادمی حضور گسترده مردم در تشییع پیکر شهید سید نورخدا موسوی را نشان‌گر پایبندی به اصول انقلاب و دفاع از کشور دانست.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: