کد خبر: 3762641
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
تنها یک روز تا کنگره شهدا؛
گروه فرهنگی ـ کنگره ملی ۳ هزار شهید استان قزوین به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی این استان از فردا، ۲۰ آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین آغاز می‌شود.

شمارش معکوس برای بزرگترین رویداد فرهنگی استان آغاز شد

به گزارش ایکنا از قزوین، کنگره ملی سرداران، امیران، فرماندهان و ۳ هزار شهید استان قزوین از فردا، 20 آبان‌ماه تا ۲۴ همین‌ ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین با حضور فرماندهان نیرو‌های مسلح، مسئولین کشوری، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.
این کنگره در قالب پنج اجلاسیه برگزار می‌شود که آغازکننده آن اجلاسیه فرهنگیان در بیستم آبان‌ماه خواهد بود و سردار رحیم صفوی و علی‌اکبر صالحی به‌عنوان مهمانان ویژه در این مراسم حضور خواهند داشت. این مراسم از ساعت 9 صبح در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین برگزار خواهد شد.
اجلاسیه دانش آموزان در ۲۱ آبان ماه، اجلاسیه جامعه زنان در ۲۲ آبان ماه، اجلاسیه دانشجویان در ۲۳ آبان ماه و در نهایت اجلاسیه نهایی با حضور 10 هزار نفر از خانواده معزز شهدا و اقشار مختلف مردم نیز در روز پنجشنبه ۲۴ آبان ماه برنامه‌های دیگر کنگره 3 هزار شهید استان قزوین خواهد بود.
نمایشگاه رسم پروانگی در 40 غرفه با موضوع ایثار و شهادت و نمایشگاه دست آوردهای حوزه انرژی هسته‌ای و موشکی کشورمان در طول 40 سال از عمر انقلاب اسلامی نیز در حاشیه این کنگره ملی از 10 آبان‌ماه فعالیت خود را آغاز و تا 10 آذرماه ادامه خواهد داشت. بازدید از این نمایشگاه از ساعت 9 صبح الی 21 شب برای عموم آزاد است.

برنامه های کنگره سه هزار شهید قزوین در هر اجلاسیه علاوه بر سخنرانی میهمان ویژه، اجرای سرود، تئاتر و مصاحبه با میهمانان استانی حاضر در نشست ها خواهد بود.

شمارش معکوس برای بزرگترین رویداد فرهنگی استان آغاز شد
با توجه به برگزاری کنگره ملی 3 هزار شهید استان قزوین از فردا 20 آبان ماه محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۷ صبح تا ۱۳ از تقاطع صداوسیما، میدان حج و اسماعیل‌آباد به سمت نمایشگاه بین‌المللی، اجرا می‌شود و تردد به «اسماعیل‌آباد» از سمت میدان «شورا» به سمت آزادراه و از اسماعیل‌آباد به قزوین، از آزادراه و از دیگر مسیر‌های منتهی به قزوین در زمان محدودیت‌های ترافیکی امکان‌پذیر خواهد بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: