کد خبر: 3770146
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: مسابقات قرآن فرصتی مغتنم و بهانه‌ای شیرین جهت انس و مؤانست با قرآن کریم است.

مسابقات قرآن بهانه‌ای برای انس با این مصحف شریف است

به گزارش ایکنا از یزد، محمدرضا حبیبی، رئیس کل دادگستری استان یزد 15 آذرماه در آیین اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه اظهار کرد: بدون تردید آثار معنوی و برکات الهی انس با قرآن در زندگی متسابقین قرآنی تجلی می یابد.
وی با اشاره به برنامه های دقیق و جامع قوه قضاییه در رابطه با مسابقات قرآن افزود: استمرار مسابقات در هر سال و تنوع در برنامه و مسابقات قرآنی، کارکنان دستگاه قضایی و خانواده های آنان را متصل با قرآن و بهره مند از فیوضات این کتاب آسمانی می نماید.
این مقام مسئول بیان کرد: انس با قرآن بهترین محور تربیتی برای خانواده هاست و فرزندانی که در مسیر قرآن قدم می گذارند بدون تردید آینده ای درخشان تر را برای خود رقم می زنند.
به گزارش ایکنا؛ در این دوره از مسابقات 355 نفر از دستگاه قضایی استان اعم از کارکنان اداری، قضایی و یا خانواده های کارکنان در رشته ها و رده های سنی مختلف در مسابقات قران کریم قوه قضاییه شرکت کردند.
یادآور می شود در این مراسم که با حضور حجت الاسلام معصومی لاری معاون فرهنگی دینی و سازمانی معاونت فرهنگی قوه قضاییه برگزار شد، برگزیدگان این مرحله معرفی و از آنان تجلیل شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: