کد خبر: 3770147
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
گروه اجتماعی- معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان خانواده‌ها نظارت کافی بر فعالیت فرزندان خود در فضای مجازی را ندارند که همین مسئله باعث افزایش آسیب‌های اجتماعی هم شده است.

عدم نظارت بر فعالیت جوانان درفضای مجاز عامل افزایش آسیب‌های اجتماعی است

به گزارش ایکنا از کردستان، حسین خوش‌اقبال، معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان امروز، 15 آذرماه در پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: خانواده‌ها نظارت کافی بر فعالیت فرزندان خود در فضای مجازی را ندارند که همین مسئله باعث افزایش آسیب‌های اجتماعی هم شده است.
وی با تأکید برکنترل بیشتر فعالیت فرزندان در این فضا افزود: اگر این فعالیت‌ها هدایت نشوند در آینده با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهیم بود.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان عنوان کرد: دشمن، دانش‌آموزان و دانشجویان و جوانان ما را مورد هدف قرار گرفته است که اگر برای این قشر از جامعه درست برنامه ریزی نکنیم در آینده خسارت‌های زیادی را متحمل خواهیم شد.
وی پرداختن به بحث آموزش را امری جدی دانست و اعلام کرد: باید از فرصت فضای مجازی برای فعالیت‌های ارزشمند بهره بگیریم و حداکثر استفاده را از این فضا داشته باشیم.
خوش‌اقبال در ادامه خواستار انجام مطالعات تخصصی و کارشناسی در مورد امور جوانان شد و بیان کرد: لازم است که ادارات مربوط به امور جوانان در جلسه‌ای جداگانه راهکارهای تخصصی و مطالعه شده را ارائه دهند.
وی در ادامه به ضرورت برخورد جدی و شناسایی کانال‌ها و سایت‌های غیرمجاز تأکید کرد و افزود: این سایت‌ها باید فعالیت‌های خود را قانونی کنند و از مجاری قانونی مجوزهای لازم را اخذ کنند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان در پایان یادآور شد: نظام و دولت در راستای خدمات رسانی به مردم در حال تلاش و فعالیت هستند که نیابد اجازه دهیم سایت‌های غیرقانونی خدمات نظام را زیر سوال ببرند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: