کد خبر: 3770148
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون فرهنگی دادگستری استان یزد گفت: 355 نفر از دستگاه قضایی استان اعم از کارکنان اداری، قضایی و یا خانواده‌های کارکنان در رشته‌ها و رده‌های سنی مختلف در مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه شرکت کردند.

355 نفر در مسابقات قران کریم در دستگاه قضایی استان یزد شرکت کردند

به گزارش ایکنا از یزد، محمدرضا عرشیان، معاون فرهنگی دادگستری استان یزد 15 آذرماه در آیین اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه در استان یزد اظهار کرد: 355 نفر از دستگاه قضایی استان اعم از کارکنان اداری، قضایی و یا خانواده های کارکنان در رشته ها و رده های سنی مختلف در مسابقات قران کریم قوه قضاییه شرکت کردند.
وی افزود: از این تعداد 279 نفر از دادگستری و 76 نفر از دستگاه تابعه قوه قضاییه در استان بودند که در نهایت 65 نفر حائز رتبه استانی شدند.
عرشیان از برنامه های متنوع قرآنی در دادگستری استان یزد خبر داد و گفت: طرح آموزش و محفل انس با قرآن کریم خانواده دستگاه قضایی هر هفته برگزار می شود که در این برنامه با حضور اساتید به نام کشوری در حوزه قرآن، ضمن آموزش به کارکنان، برای فرزندان خردسال حاضر در جلسه نیز برنامه تشویقی و تبلیغی مناسبی در نظر گرفته می شود.
این مقام مسئول بیان کرد: همه کارکنان دستگاه قضایی انس و الفت زیادی با قرآن دارند اما تلاش مجموعه با تدوین برنامه های فرهنگی و قرآنی ایجاد انس و مؤانست بیشتر کارکنان به قرآن کریم است.
وی بیان کرد: کار در دستگاه قضایی، یک رسالت سنگین، حساس و طاقت فرساست و از این رو توکل به خدا و استمداد از ائمه طاهرین و تمسک و مؤانست با قرآن کریم تنها راه تحمل سنگینی این شغل در رساندن به سلامت این امانت به سر منزل مقصود است.
یادآور می شود در آیین اختتامیه مرحله استانی مسابقات قرآن کریم قوه قضاییه در استان یزد که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، از برگزیدگان این دوره از مسابقات تقدیر شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: