کد خبر: 3770627
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
گروه فرهنگی – فرماندار ملایر در جشنواره فرهنگی ورزشی دا (مادر) و افتتاح خانه ورزش روستای علوی گفت: این کشور همچنان به مسیر توسعه و پیشرفت خود ادامه می‌دهد و دشمنان هرگز نمی‌توانند به خواسته‌های نامشروع خود برسند.

جشنواره «دا» در روستای علوی ملایر برگزار شد

به گزارش ایکنا از همدان، باب‌اله فتحی فرماندار ملایر شنبه 17 آذر در جشنواره فرهنگی ورزشی دا (مادر) و افتتاح خانه ورزش روستای علوی، افزود: با وجود جوانان و مردمی باغیرت، پرتلاش و دوستدار وطن، این کشور همچنان به مسیر توسعه و پیشرفت خود ادامه می‌دهد و دشمنان هرگز نمی‌توانند به خواسته‌های نامشروع خود برسند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر با اشاره به حادثه تروریستی اخیر در چابهار، گفت: دشمنی استکبار و دشمنان قسم‌خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با مردم ما هرگز تمامی ندارد و به دنبال این هستند که جلوی پیشرفت انقلاب و جوانان را بگیرند.
فتحی با بیان اینکه ما هر چه داریم و هر خدمتی که انجام می‌شود به برکت خون شهدا و مجاهدت‌های این عزیزان است، ادامه داد: نمایندگان ملایر در مجلس شورای اسلامی فعال و پیگیر هستند و در همه موارد شهرستان ورود جدی دارند و به دنبال رایزنی از استان و مرکز برای توسعه شهرستان هستند.
فتحی با بیان اینکه در برخی از روستاها کارگاه‌های آموزشی برگزار شده و یا در حال برگزاری است، تصریح کرد: خوشبختانه جوانان در روستاها با عشق و علاقه به دنبال فعالیت‌های مختلف هنری، آشپزی و دیگر موارد هستند، از سوی دیگر مسئولان وظیفه‌ دارند تا هر آنچه در توان دارند در جهت خدمت به مردم ملایر به‌ویژه روستائیان به منصه ظهور برسانند.
گفتنی است؛ در حاشیه این مراسم، مسئولان ارشد شهرستان با اهالی روستای علوی دیدار کردند و از جشنواره غذا و صنایع ‌دستی جوانان روستا بازدید به عمل آمد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: