کد خبر: 3770653
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
گروه سلامت ــ دبیرکل مجمع خیرین سلامت با اشاره به عدم پاسخگویی بودجه‌های دولتی برای فعالیت‌های بهداشتی و درمانی، از حمایت مجلس شورای اسلامی در رابطه با فعالیت خیرین سلامت خبر داد.
تسهیل گری مجلس برای فعالیت خیرین سلامتبه گزارش ایکنا، حسینعلی شهریاری، دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور در دیدار اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از مراکز بهداشتی درمانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بویین میاندشت که با دعوت نماینده این حوزه انتخابیه و همراهی جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت انجام شد، اظهار کرد: خیرین سلامت نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی در کشور دارند.
وی با بیان اینکه بودجه دولت به تنهایی توان پاسخگوی به همه نیاز‌های بهداشت و درمان در کشور را ندارد، افزود: در این بازدید که به همراه اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی همراه بود، از چندین مرکز درمانی و بهداشتی بازدید به عمل آمد و از نزدیک در جریان مشکلات و نیازمندی‌های حوزه بهداشت و درمان این مناطق قرار گرفتیم.
دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه اورژانس شهر رزو توسط خیرین سلامت احداث می‌شود، بیان کرد: قطعا خیرین سلامت در این حوزه مشارکت می‌کنند.
وی با بیان اینکه خیرین نیز درخواست‌های در مورد تسریع در روند امور خیر دارند، عنوان کرد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز در مورد تسهیل‌گری برای مشارکت خیرین تمام ظرفیت‌های خود را به کار می‌گیرد.
وی در پایان گفت: درخواست‌هایی هم از سوی جامعه زحمتکش بهداشت و درمان مطرح شده که قطعا مورد بررسی قرار می‌گیرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: