کد خبر: 3774539
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
با گذشت ۲ سال از اعلام فراکسیون قرآن؛
گروه فعالیت‌های قرآنی‌ ـ نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤالات ایکنا درباره فعالیت رابط فراکسیون قرآن، عترت و نماز مازندران از داشتن چنین مسئولیتی اظهار بی‌اطلاعی کرد.
رابط فراکسیون قرآن، عترت و نماز مازندران از سِمت خود بی‌اطلاع است
ولی‌الله نانواکناری، نماینده مردم  بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، درباره فعالیتش در جایگاه رابط فراکسیون قرآن، عترت و نماز مازندران، اظهار کرد: بنده رابط فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس در استان نیستم و به حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر، رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی، گفتم که اسم من جزو فهرست نباشد.
وی در پاسخ به اینکه چرا نام شما در رسانه‌ها جزو اسامی رابطان فراکسیون قرآن، عترت و نماز مطرح شده، افزود: این اقدام بدون اطلاع بنده انجام شد و بعد هم به آقای پژمانفر گفتم که باید به فردی که بتواند این موضوع را دنبال کند واگذار شود.
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توجه به فعالیت‌های قرآنی و ترویج و بسط این فرهنگ اقدامی حیاتی در سطح کشور است، اظهار کرد: قانون اساسی زندگی ما قرآن است و هرگونه کم‌توجهی به این کتاب الهی در حقیقت ظلم به خود، خانواده و جامعه اسلامی است.
نانواکناری در پاسخ به این سؤال ایکنا که چرا در نشست‌های شورای هماهنگی و توسعه قرآن عترت استان برخلاف دعوت مسئولان، حضور ندارد، گفت: بنده عضو شورای توسعه قرآنی استان نیز نیستم اگر کسی بنده را دعوت کرده است، اطلاعی ندارم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه شاید جلسات شورای توسعه زمانی است که در استان حضور ندارم، بیان کرد: نمایندگان استان باید موضوع رابط استانی فراکسیون قرآنی را دنبال کنند و اگر نیاز است با مجمع این موضوع را مطرح کنند تا یک نفر را برای این مهم معرفی شود.
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی افزود: بنده انتظار دارم اطلاع‌رسانی لازم و درست به اینجانب انجام شود و زمانی‌ که طرف اطلاع ندارد چه انتظاری می‌توان از او داشت.
به گزارش ایکنا؛ رابطان فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس نقش نظارتی مجلس بر فعالیت‌های قرآنی به‌ ویژه در مورد نحوه توزیع و هزینه‌کرد اعتبارات قرآنی و نیز انعکاس مشکلات، کمبود‌ها و موانعی  فعالیت‌های قرآنی استان را بر‌عهده دارند.
براساس این گزارش در سال 95  فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس فهرستی را به صورت اختصاصی در اختیار ایکنا قرار داده که طبق آن در 15 دی‌ماه 95 از ولی‌الله نانواکناری در مقام رابط استان مازندران در کنار دیگر رابطان استان‌ها ذکر شده است ولی اکنون با گذشت دو سال این نماینده از سمت خود اظهار بی‌اطلاعی می‌کند.
لینک اسامی منتشر شده در ایکنا را ‌اینجا مشاهده کنید.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: