کد خبر: 3780517
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
کانون خبرنگاران نبأ ــ انجمن اربعین اروپا در فراخوانی اعلام کرد که علاقه‌مندان می‌توانند با ارائه طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه خود در حوزه محتوایی و اجرایی با موضوع اربعین و همچنین ارسال عکس و فیلم‌هایی با کیفیت از راهپیمایی اربعین حسینی این انجمن را یاری کنند.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ انجمن اربعین حسینی در اروپا هشت سال پیش به همت جوانان ایرانی و با همکاری جمعی از ‏عاشقان حسینی از کشورهای مختلف اسلامی در هلند آغاز به کار کرد.

این انجمن طی فراخوانی اعلام کرده که تا با مشارکت همگانی، ظرفیت‌های مختلف برای ترویج فرهنگی اربعینی به‌کار گرفته شود.

انجمن اربعین اروپا در این فراخوان اعلام کرد که علاقه‌مندان داخل و خارج کشور می‌توانند با ارائه طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه خود در حوزه محتوایی و اجرایی با موضوع اربعین و همچنین ارسال عکس و فیلم‌هایی با کیفیت از راهپیمایی اربعین حسینی این انجمن را یاری کنند.

این انجمن در طول این سال‌ها، نمایشگاه‌های عکس و فیلم مختلفی با موضوع اربعین در سراسر اروپا از جمله هلند، آلمان، بلژیک و ... برپا کرده و مورد استقبال بسیار مردم نیز قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، امسال نیز نمایشگاه فیلم و عکس اربعین در وسعتی بیشتر 26 ژانویه برابر با ششم بهمن در شهر آیندهوون(Eindhoven) در جنوب شرقی هلند برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت انجمن اربعین اروپا به نشانی yon.ir/fKSec مراجعه کنند.

محمد قاسمی 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: