کد خبر: 3781251
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
معاون سازمان حج و زیارت:
گروه جامعه ــ اکبر رضایی با اشاره به فراخوان عمومی تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع برای به روزرسانی اطلاعات اظهار کرد: تاکنون 200 هزار نفر از ودیعه گذاران اطلاعات خود را تکمیل و بروزرسانی کرده اند.

ودیعه‌گذاران حج تمتع، اطلاعات خود را به روز کنندبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی حج و زیارت؛ اکبر رضایی معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت، درباره آخرین وضعیت فراخوان ساماندهی و به روزرسانی اطلاعات همه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع اظهار کرد: تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع باید نسبت به به روزرسانی و تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزو سازمان اقدام کنند تا برنامه‌ریزی برای این عزیزان و فراخوان‌های حجاج بر همین اساس صورت گیرد.

وی مبنای برنامه ریزی‌ها برای زائران حج تمتع را همین اطلاعات به روزرسانی شده دانست و افزود: کانال ارتباطی ما با متقاضیان زیارت حج تمتع 98 و سایر حجاج تمتع در سال‌های آتی، اطلاعات و سامانه‌های به روزرسانی‌شده است، بنابراین باید تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع نسبت به این مهم اقدام کنند و هرچه سریعتر به تکمیل اطلاعات خود در آدرس reserve.haj.ir بپردازند.

به گفته رضایی، تاکنون 200 هزار نفر از دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع نسبت به بروزرسانی اطلاعات خود مبادرت ورزیده اند.

وی در پایان اظهار کرد: هدف از این فراخوان آن است که دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و بروز رسانی نمایند تا ضمن ساماندهی کلی اولویت های باقیمانده برای تشرف، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ایشان، اطلاع رسانی نسبت به اولویت‌ها، برنامه‌های آموزشی و توجیهی و ثبت تغییرات بعدی احتمالی و ... امکان پذیر شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: