کد خبر: 3781274
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
گروه اجتماعی ـ مدیر امور بانوان اداره‌كل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس از تقدیم 152 شهیده زن در این استان خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، ساجده تقی‌زاده، مدیر امور بانوان اداره‌كل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس عصر دیروز، 23 دی‌‌ماه در نشست شورای راهبردی زن و دفاع مقدس این استان با یادآوری نقش زنان در آن دوران، از تقدیم 152 شهیده زن در این استان خبر داد.
وی افزود:‌ همچنین در این استان 125 زن جانباز، 2 آزاده، 30 هزار و 200 همسر و دختر شهید مربوط به دوران دفاع مقدس وجود دارد.
تقی‌زاده به فعالیت‌های مركز امور بانوان اداره‌كل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس اشاره كرد و گفت: تربیت بیش از 400 نویسنده و خبرنگار، چاپ 12 عنوان کتاب در حوزه زنان، 12 عنوان کتاب صوتی که 6 عنوان در دهه مبارک فجر عرضه می‌شود از جمله فعالیت‌های این بخش است.
مدیر امور بانوان اداره‌كل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس همچنین اجرای 5 دوره جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت، نشست‌های خاطره‌گویی، تربیت راویان، خاطره‌نویسی و برگزاری سالانه 145 ویژه برنامه در حوزه دفاع مقدس، چاپ 100 عنوان كتاب و غیره را از دیگر برنامه‌های این بخش عنوان كرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: