کد خبر: 3781616
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
گروه مسابقات ــ با پایان اولین مرحله مقدماتی سیزدهمین دوره جشنواره سراسری تلاوت‌های مجلس، سیدحمیدرضا مقدسی به فینال این جشنواره راه یافت.

راهیابی «سیدحمیدرضا مقدسی» به فینال جشنواره تلاوت‌های مجلسی + عکسبه گزارش ایکنا؛ اولین مرحله مقدماتی سیزدهمین دوره جشنواره سراسری تلاوت‌های مجلسی شامگاه گذشته، 24 دی‌ماه در قم برگزار شد و در پایان این مرحله نیز سیدحمیدرضا مقدسی به فینال جشنواره راه یافت.
جلسه قرآن علی‌اکبر دهدشتی، پیشکسوت قرآنی، میزبان دور اول مرحله مقدماتی بود که بسیاری از قراء و علاقه‌مندان به هنر تلاوت قرآن در این محفل باشکوه حضور داشتند و به تلاوت خود از مقاطع مختلف قرآن پرداختند.
در این جلسه که با استقبال بسیار خوب اهالی شهر قم همراه بود و برخی از اساتید قرآن از جمله علی‌اصغر شعاعی نیز حضور داشتند، حال و هوای دهه شصت و تلاوت‌های ناب را برای حضار تداعی کرد و هر یک از شرکت‌کنندگان توانستند، آیاتی از قرآن را به زیباترین شکل ممکن تلاوت کنند.
در پایان این مراسم نیز برنامه رأی‌گیری مردمی انجام شد و با توجه به آراء کسب شده، حمیدرضا مقدسی، از نخبگان قرآنی استان قم و یکی از قراء ممتاز کشور توانست بیشترین آراء و حد نصاب لازم را برای ورود به مرحله نهایی و سومین جشنواره فجر تلاوت کسب کند.
جلسه علی‌اکبر دهدشتی روزهای دوشنبه هر هفته در حسینیه نجفی‌های شهر قم برگزار می‌شود.
یادآوری می‌شود، سومین جشنواره فجر تلاوت و سیزدهمین جشنواره تلاوت‌های مجلسی همراه با بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری در محل دائمی این جشنواره واقع در حسینیه صاحب الزمانی تهران واقع در تقاطع خیابان‌های مولوی و ولیعصر(عج) برگزار می‌شود.


انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: