کد خبر: 3783299
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۰
گروه اجتماعی - مسئول موسسه یاران سبز موعود(عج) گیلان با بیان اینکه در ایام فاطمیه(س) اول تعداد 32 مبلغ برای حضور در 60 مدرسه استان اعزام شدند، خاطرنشان کرد: در ایام فاطمیه(س) دوم نیز مبلغین اعزامی از قم در مدارس استان حضور پیدا می کنند.

به گزارش ایکنا از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان امروز، اول بهمن ماه در دیدار با مبلغین موسسه یاران سبز موعود(عج) اعزامی از قم برای حضور در مدارس استان در ایام فاطمیه(س)، با تاکید بر لزوم توجه عمیق به معارف دینی توسط مبلغین، اظهار کرد: نیازهای نوجوانان و جوانان باید توسط مبلیغن رصد شود.

وی بر آشنایی در رفتار مناسب با جوانان و نوجوانان توسط مبلغان تاکید کرد و افزود: از جمله مواردی که نوجوانان و جوانان می پسندند، سادگی در رفتار است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه مطالعه مبلغین باید براساس نیازهای روز نوجوانان و جوانان باشد، تصریح کرد: ممکن است پرسش جوانان تکراری باشد، اما باید با حوصله به این پرسش ها پاسخ داده شود.

آیت الله فلاحتی شیوه رفتار جوانان در جامعه امروز را متفاوت با گذشته خواند و بیان کرد: جوانان بی دین در جامعه نداریم و می طلبد احکام دین با روش های جدید برای جوانان بیان شود.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر نژادصفری، مسئول موسسه یاران سبز موعود(عج) گیلان نیز، با بیان اینکه در ایام فاطمیه(س) اول تعداد 32 مبلغ برای حضور در مدارس استان اعزام شدند، خاطرنشان کرد: در ایام فاطمیه(س) دوم نیز مبلغین اعزامی از قم در مدارس استان حضور پیدا می کنند.

وی مخاطب مبلغان اعزامی از قم را دانش آموزان دوره های ابتدایی و راهنمایی عنوان کرد و یادآور شد: مبلغان مذکور در 60 مدرسه گیلان حضور پیدا کرده و 260 کلاس را پوشش دادند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: