کد خبر: 3786547
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
گروه اجتماعی ــ به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه فجر، همایش پیاده‌روی خانوادگی در خلخال برگزار ‌و شهروندان خلخالی پس از طی مسافت پنج کیلومتری در ورزشگاه تختی این شهر اجتماع و آیین ویژه سالروز ورود تاریحی امام راحل به میهن اسلامی را برگزار کردند.

همایش «پیاده روی خانوادگی» در خلخال برگزار شدبه گزارش ایکنا از اردبیل، فریدون بابایی، فرماندار خلخال روز گذشته، ۱۲ بهمن‌ماه در همایش پیاده‌روی گرامیداشت ۱۲ بهمن گفت: با نگاهی اجمالی به دوران قبل از پیروزی انقلاب و پس از آن به راحتی می‌توان به دستاورد‌ها و برکت‌های حاصل از نظام اسلامی در این منطقه پی برد.
وی گفت: در حالی که پیش از پیروزی انقلاب تمام روستا‌های این شهرستان از داشتن برق، آب شرب لوله کشی، گاز طبیعی و مخابرات بی بهره بودند امروزه به برکت ۴۰ سال عمر انقلاب و نظام اسلامی همه روستا‌های منطقه دارای آب، برق و تلفن بوده و ۷۰ درصد نیز از گاز طبیعی برخوردار هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اختصاص بخشی از وقت روزانه مردم به ورزش را برای ارتقای سلامتی روح و جسم مفید دانست و تصریح کرد: برگزاری همایش‌های پیاده روی خانوادگی فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ورزش همگانی در جامعه است.
در این مراسم به قید قرعه به ۴۰ نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: