کد خبر: 3789311
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
گروه سیاسی ــ امام جمعه هشترود اظهار کرد: تمامی کفار و منافقین می‌خواهند مردم ایران را از رهبری جدا کنند اما غافل از آن هستند که مردم ایران عاشق ولایت و جان نثار امامت هستند و حتی یک لحظه، بزرگ ترین رهبر جهان اسلام را تنها نخواهند گذاشت.

صبر ملت ایران تمام شود روزهای سیاه برای آمریکا رقم خواهد خوردبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام علی رحیمی، امام  جمعه هشترود، امروز در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن مردم هشترود، گفت: هشت هزار سال عظمت انبیاء الهی در 22 بهمن تحقق یافت و یک نفر از ثلاله پاک پیامبر اعظم(ص) در این روز مردم ایران را از زیر یوغ استکبار و رژیم ستم شاهی نجات داد و جمهوری اسلامی را که بر پایه اسلام ناب محمدی می‌باشد در ایران پایه‌ریزی کرد.
وی خاطرنشان کرد: تمام ایرانیان در 22 بهمن به آرزوی دیرینه خود که همان رهایی از دست رژیم سفاک پهلوی و استکبار جهانی بود دست یافتند و با پشتیبانی امام راحل یک نظام الهی را که از آزادی بیان و آزادی اندیشه بهره می برد روی کار آوردند.
حجت‌الاسلام رحیمی افزود: تمامی کفار و منافقین می‌خواهند مردم ایران را از رهبری جدا کنند اما غافل از آن هستند که مردم ایران عاشق ولایت و جان نثار امامت هستند و حتی یک لحظه، بزرگ ترین رهبر جهان اسلام را تنها نخواهند گذاشت و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی با همین تفکرات غلط همیشه در عذاب خواهند ماند.
امام جمعه هشترود اظهار کرد: آمریکا و نوکران حلقه به گوشش باید بدانند که اگر صبر ملت ایران تمام شود روزهای سیاه برای آمریکا و متحدانش رقم خواهد خورد و دلیر مردان و شیر زنان ایران اسلامی با هر چه که در توان دارند مقابل زیاده خواهی های استکبار خواهند ایستاد و در مرحله اول اسرائیل را از روی کره خاکی محو خواهند کرد.
وی ضافه کرد: تمامی دشمنان این مرز و بوم باید بدانند که ملت ایران شهادت طلب بوده و از جبهه و جنگ هراسی به دل ندارند و تهدید آمریکا و نوکرانش مبنی بر حمله نظامی به این کشور هیچ تاثیری نخواهد داشت.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: