کد خبر: 3789460
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
گروه ادب ــ رمان «نفس»، جدیدترین اثر بهزاد دانشگر، توسط انتشارات تلاوت آرامش راهی بازار نشر شد.

رمان «نفس» راهی بازار کتاب شدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی انتشارات تلاوت آرامش، رمان «نفس» نوشته بهزاد دانشگر منتشر و راهی بازار نشر شد. این نویسنده که کتاب‌هایی همچون «دختران آفتاب»، «ادواردو» و «پادشاهان پیاده» را در کارنامه خود دارد و به تازگی کتاب «ماه بلند» را به اتمام رسانیده، این بار اقدام به نوشتن رمان «نفس» کرده است.
این کتاب رمانی زندگینامه‌ای با تم عاشقانه است که داستان زندگی دختر نوجوانی به نام لیلا را روایت می‌کند. لیلا دختری در آستانه جوانی است که با آداب و سنت‌های قدیمی خانواده دچار تعارض شده است. او درگیر یک رابطه عاشقانه یک طرفه شده و مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.
مخاطب این رمان، نوجوانان و جوانانی هستند که ذهن‌شان مملو از سؤالاتی است که از تقابل سنت و مدرنیته ایجاد شده؛ جوانانی که می‌خواهند به روز و مدرن باشند؛ اما با معیار‌هایی که لزوماً آن‌ها را به مسیری درست هدایت نمی‌کند.
«نفس» بر اساس واقعیت و برگرفته از خاطرات «لیلا. غ» است که نویسنده آن را تبدیل به یک رمان باورپذیر و قابل تجربه کرده است. نویسنده سعی کرده در نگارش این رمان، ضمن وفاداری به خاطرات واقعی، از قدرت داستان‌پردازی خود برای ایجاد کشش بیشتر در روایت ماجرا‌ها و حوادث کمک بگیرد.
یادآور می‌شود، طراحی جلد این کتاب توسط مجید زارع که از طراحان شناخته شده و موفق حوزه کتاب است انجام شده و طراحی منحصر به فرد و اجرای متفاوت و ساختارشکنانه آن یکی از وجوه تمایز کتاب از سایر رمان‌های مشابه است.
این کتاب را می‌توانید با ۲۲۴ صفحه و قیمت ۲۵ هزار تومان از کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور تهیه کنید.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: