کد خبر: 3789470
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
گروه جهاد و حماسه ــ مدیرکل امور هنری بنیاد شهید از برگزاری سی‌امین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر از روز پنجشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه، در استان قم خبر داد.

برگزاری سی‌امین دوره مسابقات کشوری قرآن ویژه خانواده‌های شاهدبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید مرتضی حسینی، مدیر کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه روز بزرگداشت شهدا، سی‌امین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر از ۲۵ بهمن‌ماه در استان قم برگزار می‌شود.

وی افزود: در این دوره ۶۰۰ نفر از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در سه دوره زمانی و در رشته‌های مفاهیم، قرائت، تحقیق و حفظ در جزء‌های ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و کل قرآن کریم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

یادآور می‌شود، دوره اول این مسابقات ویژه همسران معظم شاهد و ایثارگر از ۲۵ بهمن‌ماه به مدت ۳ روز، دوره دوم نیز ویژه فرزندان دختر معظم شاهد و ایثارگر از ۲۸ بهمن‌ماه به مدت ۳ روز و دوره سوم و نهایی مسابقات نیز ویژه والدین شهدا، جانبازان، آزادگان و فرزندان پسر معظم شاهد و ایثارگر از ۱۰ اسفندماه به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: