کد خبر: 3789488
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
آیت‌الله مکارم‌شیرازی:
گروه حوزه‌های علمیه ــ آیت‌الله مکارم شیرازی با تجلیل از حضور باشکوه ملت در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد: مسئولان باید پیام این حضور را بشنوند و در رفع مشکلات به خصوص اقتصادی تلاش کنند.

مسئولان پیام حضور پرشور مردم در 22 بهمن را بشنوندبه گزارش ایکنا؛ آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی امروز 23 بهمن‌ماه در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم گفت: باید از این ملت بیدار و هوشیار تشکر کنیم؛ چون در مواقعی که می‌بیند خطری در میان است بیشتر به میدان می‌آید.

وی افزود: واقعاً راهپیمایی دیروز خیلی پرشکوه بود و تا جایی که بنده قرائن را دیدم از سال‌های قبل باشکوه‌تر و بهتر بود و یکی از دلائل آن این است که دشمن هر زمان فشار بیشتری وارد می‌کند ما احساس می‌کنیم که باید مشت محکم‌تری بر دهان دشمن بکوبیم و همین باعث می‌شود تا عکس‌العمل مردم قوی‌تر از قبل باشد.

این مرجع تقلید ابراز امیدواری کرد که خدا از همه قبول کند و ذخیره یوم المعاد باشد و افزود: مسئولان هم بدانند که مسئولیت سنگین‌تری دارند، زیرا هرقدر مردم بیشتر به میدان بیایند آنان باید توجه بیشتری به مشکلات به خصوص مشکلات اقتصادی باید داشته باشند و باید بیشتر کوشش کنند.

این مفسر قرآن با بیان اینکه امیدواریم مسئولان هم پیام این حضور پرشور را بشنوند و بدانند و در حل مشکلات، بیشتر و محکم‌تر بکوشند، تصریح کرد: ما هم برای هر کسی که گامی برای رفع مشکلات به خصوص اقتصادی بردارد، دعا می‌کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: