کد خبر: 3789556
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
کانون خبرنگاران نبأ ــ ثبت نام اردوی رزمی فرهنگی «راهیان کربلا» ویژه دانش‌آموز پسر یزد از سوی هیئت انصار ولایت آغاز شد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ اسماعیل قاسمی، مسئول اردویی هیئت انصار ولایت یزد با اعلام این خبر گفت: واحد اردویی هیئت انصار ولایت در طول سال چندین اردو را ویژه نوجوانان دختر و پسر یزد برگزار می‌کند.

وی بیان کرد: اردوی رزمی فرهنگی «راهیان کربلا» یکی از این اردوهای سالانه است که امسال برای پانزدهمین سال برگزار می‌شود.

قاسمی ادامه داد: این اردو ویژه پسران نوجوان پایه هفتم، هشتم، نهم و دهم ساکن یزد اسفندماه سال جاری در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار می‌‌شود.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: این اردو با هدف آشنایی بیشتر این نسل با حال و هوای جبهه و دفاع مقدس و رزمندگان در دو محور معنویت و نشاط برگزار می‌شود.

مسئول اردویی هیئت انصار ولایت یزد خاطرنشان کرد: در این اردو روایتگری سیره شهدا، مناجات‌خوانی، برگزاری مسابقات و...انجام می‌گیرد و تمام افراد شرکت‌کننده در اردو با لباس‌های خاکی آن دوران در قالب گردان و گروهان با داشتن یک فرمانده فعالیت می‌کنند.

وی اضافه کرد: بعد از بازگشت از اردو شرکت‌کنندگانی که استعدادیابی شدند در طول اردو جهت عضویت در هیئت و انجام دیگر فعالیت‌ها انتخاب می‌شوند.

وی یادآور شد: این اردو ۲۳ الی ۲۷ اسفندماه برگزار و علاقه‌مندان تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند که با ارسال نام و نام خانوادگی و پایه تحصیلی خود به شماره 9907254793 اقدام به ثبت نام کنند.

محمد قاسمی 

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: