کد خبر: 3790031
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
گروه اجتماعی- نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، حضور پرشور مردم در تمامی صحنه‌ها به ویژه راهپیمایی 22 بهمن ماه سال‌جاری را عامل شکست دشمن خواند و تاکید کرد: با این حرکت عظیم به دشمنان ثابت شد که مردم همیشه در صحنه با لبیک به فرمان رهبری برای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و دفاع از آرمان‌های امام عظیمشان همیشه آماده‌اند.

حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد مردم در دفاع از آرمان‌ها آماده هستند

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، امروز در دیدار نیروهای سابق کمیته (واحدهای احتیاط مساجد) که به مناسبت روز تشکیل این نهاد انقلابی انجام شد با بیان اینکه فداکاری انسان های وارسته که در راه پیروزی انقلاب و پاسداری از آرمان‌های امام تلاش کردند نباید فراموش شود گفت: تجلیل از پیشکسوتان نیروهای انقلابی کمیته، تجلیل از مردانگی و مروت است چرا که اقدامات ارزشمند این نیروها برای ایجاد امنیت در کشور موثر و ماندگار بود.
وی افزود: تکرار و تشریح این فداکاری به نسل‌های جدید باعث بقاء و ماندگاری آموزه‌های روزهای پر التهاب و البته پر افتخار انقلاب است که حرکت در مسیر امام و شهدا را هموارتر می‌کند.
حجت‌الاسلام آل‌هاشم، همچنین با اشاره به نقش شهید محراب آیت الله قاضی طباطبایی گفت: آیت الله قاضی طباطبایی که هدایت و راهبری انقلاب را در آذربایجان بر عهده داشت نقش بسیار پررنگی در تشکیل کمیته ، هدایت، اداره این نهاد را هم عهده دار بود.
امام جمعه تبریز، با تاکید بر اینکه زحمات آیت الله قاضی طباطبایی برای صیانت و پاسداری از کشور قابل تقدیر است خاطرنشان کرد: تشکیل کمیته و هدایت‌های آیت الله قاضی در حفظ آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کشور بسیار حائز اهمیت بود.
وی ضمن تقدیر از بنیانگذاران و اشخاص بنامی که در این حوزه تلاش‌های موثر داشته اند گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی ایران دست در دست هم داده اند تا نگذارند این نظام ادامه حیات یابد ولی این بارهم در رسیدن به اهداف شومشان ناکام خواهد ماند.
امام جمعه تبریز حضور پرشور مردم در تمامی صحنه‌ها به ویژه راهپیمایی 22 بهمن ماه سال‌جاری را عامل شکست دشمن خواند و تاکید کرد: با این حرکت عظیم به دشمنان ثابت شد که مردم همیشه درصحنه با لبیک به فرمان رهبری برای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و دفاع از آرمان های امام عظیمشان همیشه آماده‌اند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: