کد خبر: 3790115
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
گروه اجتماعی- استاندار آذربایجان‌شرقی، با اشاره به حماسه بزرگ ۲۲ بهمن گفت: امسال ما شاهد حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودیم که این نشان از پایبندی مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

حضور پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از پایبندی مردم به نظام است

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان‌شرقی، امروز در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نسل چهارم انقلاب، دل پاکی دارند و جهش‌های واقعی اتفاق افتاده است و به نسل آینده امیدوارم چون این نسل تلاشگر و با همت هستند.

وی با اشاره به حماسه بزرگ ۲۲ بهمن گفت: امسال ما شاهد حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودیم که این نشان از پایبندی مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران دارد که جای قدردانی دارد و مردم آذربایجان شرقی نیز سنگ تمام گذاشتند.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت‌های مثمر ثمر سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: فرهنگ زیر بنا هست و یکی از عارضه‌های عصر امروز غفلت از داشته هایمان است و ما نباید صورت مسئله را پاک کنیم، چون علی رغم مشکلات موجود رو به پیشرفت هستیم و دشمنان به فکر بزرگ کردن مشکلات و تنگناهای موجود هستند.

پورمحمدی به ظرفیت بزرگ استان آذربایجان‌شرقی اشاره کرد و افزود: این استان ظرفیت بزرگ پیشرفت و تعالی را دارد چون علی رغم مشکلات موجود اقتصادی در کشور میزان جرم در این استان کاهش یافته و من به آینده این کشور و استان خوش بین هستم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: