کد خبر: 3790136
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
گروه سیاست و اقتصاد-رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با بیان اینکه حضور دشمن‌شکن مردم در ۲۲ بهمن تمام تهدیدات دشمن را به یاس و ناامیدی تبدیل کرد، گفت: میزان بازدید از نمایشگاه، نشان داد که افق روشنی در ذهن این افراد ایجاد شده و شعار انقلاب اسلامی که امید به آینده است، ایجاد شد.

حضور دشمن‌شکن مردم در ۲۲ بهمن، تهدیدات دشمنان را به ناامیدی تبدیل کرد

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین‌خانی، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، ظهر امروز، ۲۵ بهمن ماه، در مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در استان، اظهار کرد: میزان بازدید از نمایشگاه، نشان داد که افق روشنی در ذهن این افراد ایجاد شده و شعار انقلاب اسلامی که امید به آینده است، ایجاد شد.
وی افزود: در حالی وارد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شدیم که مردم در روز ۲۲ بهمن حماسه آفریدند و تمام تهدیدات دشمن با این حضور به یاس و ناامیدی تبدیل شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین‌خانی ادامه داد: خداوند در قرآن یادآوری می‌کند که دشمنان اسلام دوست دارند که امت اسلامی همیشه با مشکلات دست و پنجه نرم کند و هیچوقت شادی امت اسلامی را نمی‌توانند تحمل کنند و هیچوقت قله‌های پیشرفت امت اسلامی را نمی‌توانند ببینند و این حضور تمامی محاسبات دشمن را نقش برآب کرد و مشت محکمی بر دهان جان بولتون و در راس آنها ترامپ بود.
وی خاطرنشان کرد: با تلاش بیشتر به آن چیزی که مقام معظم رهبری در بیانیه راهبردی خود مطرح کردند که چله‌های انقلاب را بیش از زمان‌های گذشته به تماشا نشسته، خواهیم رسید و امید است این زحمات مقدمه‌ای باشد برای ظهور حضرت مهدی(عج) که امام راحل می‌فرمودند که انقلاب ما زمینه‌ساز حکومت جهانی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: