کد خبر: 3794415
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه سیستان‌وبلوچستان گفت: ثبت‌نام در چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از امروز آغاز شده و تا ۲۰ فروردین‌ماه ادامه دارد.

مرتضی کوچکی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه سیستان‌وبلوچستان در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان ‌و بلوچستان، گفت: ثبت‌نام در چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از امروز آغاز شده و تا 20 فروردین‌ماه ادامه دارد.
وی اظهار کرد: این مسابقات ویژه سنین بالای 18 سال است؛ البته علاقه‌مندانی که سن آنان زیر 18 سال باشد، در صورتی که دانش‌آموز نباشند، به‌عنوان مثال در حوزه علمیه مشغول تحصیل باشند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان افزود: چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن در رشته‌های حفظ (‌پنج جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل)، قرائت ( تحقیق و ترتیل)، اذان، معارف و ابتهال (همسرایی و همخوانی قرآن، انشاد انفرادی و آثار دو یا چند زبانه) برگزار می‌شود.
کوچکی با بیان اینکه مرحله شهرستانی این مسابقات، اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود، عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند جهت ثبت نام به وبسایت رسمی مسابقات قرآن به نشانی www.quraniran.ir و یا به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها مراجعه کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: