کد خبر: 3795736
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر مرکز قرآنی بحرالعلوم زاهدان گفت: آزمون پایانی دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن ویژه بانوان، صبح امروز در این مؤسسه قرآنی برگزار شد.

سهیلا صفرزایی، مدیر مرکز قرآنی بحرالعلوم زاهدان در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌ و بلوچستان، گفت: آزمون پایانی دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن ویژه بانوان، صبح امروز در این مؤسسه قرآنی برگزار شد.
مدیر مرکز قرآنی بحرالعلوم زاهدان بیان کرد: این دوره ویژه بانوان بزرگسال بوده که به‌مدت دو ماه با همکاری اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان و مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بحرالعلوم زاهدان برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در این دوره بر مباحث روان‌شناختی همچون پرسمان قرآنی کودک، تیپ‌های شخصیتی و ارتباط مؤثر با کودکان تأکید شد، افزود: مدرس‌های این دوره از دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی کشور دعوت شده بودند.
صفرزایی اظهار کرد: آزمون پایانی این دوره از دروس روانشناسی تربیتی، آشنایی با معارف قرآنی، مهارت‌های کودک 1 تا 3 و روش تدریس شد. شرکت‌کنندگانی که در این آزمون‌ها نمره قبولی را کسب کنند، گواهینامه معتبر از سازمان تبلیغات اسلامی کشور دریافت می‌کنند.

برگزاری آزمون تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در زاهدان

برگزاری آزمون تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در زاهدان

برگزاری آزمون تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در زاهدان

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: