کد خبر: 3800199
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
گروه اجتماعی ــ فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان بااشاره به اقدامات سپاه استان برای امدادرسانی به سیل‌زدگان استان گلستان، گفت: در این راستا هفت نفربر به منطقه سیل‌زده اعزام شده است.

اعزام هفت نفربرسپاه سمنان به مناطق سیل‌زده گلستان

به گزارش ایکنا از سمنان، سرهنگ حمید دامغانی، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان عصر روز گذشته 8 فروردین در جمع خبرنگاران در خصوص امدادرسانی به سیل زدگان استان گلستان، گفت: یکی از اقدامات صورت گرفته اعزام هفت نفربر به این استان به واسطه ضرورت امدادرسانی است که این اقدام با بسیج امکانات و موقعیت سنجی به موقع صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: کمک‌های نقدی و غیر نقدی مانند پتو، آب معدنی، خوراکی و … نیز با هفت کامیون به استان‌های گلستان و مازندران ارسال شده‌اند، ودر این راستا یک نانوایی سیار برای پخت نان در شهر آق قلا توسط سپاه استان سمنان مستقر شده است.

دامغانی با اشاره به اینکه امدادرسانی به سیل زدگان استان‌های گلستان و مازندران همچنان ادامه دارد، اذعان کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و همچنین آمادگی سپاه استان برای خدمت رسانی جهادی، رسالت کمک به ۸۰ روستای شهرستان‌های بهشهر و گلوگاه در استان مازندران نیز به سپاه استان واگذار شده است.

 فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از برپا شدن چادرهای جمع آوری کمک در شهرستان‌های استان سمنان خبر داد و افزود: اقلامی مانند آب، پتو، کنسرو، شیرخشک، پوشک و … در زمره نیازهای سیل زدگان است که اقلام مورد نیاز مردم سیل زده می‌تواند با همراهی مردم نیک اندیش استان به خوبی تهیه و ارسال شود.

انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: