کد خبر: 3801113
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
گروه اجتماعی ــ مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیل و بارش‌های کم سابقه پنجم فروردین‌ماه سال جاری تلفاتی برای حیات وحش نداشت.

حیات وحش پارک ملی دنا در سیل اخیر تلفاتی نداشت

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد، محسن جعفری نژاد بسطامی، مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد امروز،‌ 17 فروردین‌ماه اظهار کرد: در پی بارندگی‌های کم‌سابقه امسال هیچ‌گونه تلفات جانی در مناطق حفاظت شده و پناهگاه‌های حیات وحش دیده نشده است‌.
وی با اشاره به بارندگی‌های کم‌سابقه که در بیشتر مناطق استان وقوع سیل و آبگرفتی برخی شهرها را درپی داشت، افزود: دراین خصوص هیچ مشکلی در مناطق حفاظت شده و پناهگاه‌های حیات وحش در حال حاضر وجود ندارد و وضعیت این مناطق بر اثر بارندگی‌ها مطلوب است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه خسارات سیل بیشتر زیرساختی بوده است، خاطرنشان کرد: بارش‌ها باعث خسارات به تعدادی از پاسگاه‌های محیط بانی شده است، ضمن اینکه قطع شدن راه‌های ارتباطی در برخی از مناطق را به همراه داشته است.
جعفری نژاد بسطامی با اشاره به اینکه هم اکنون راه‌های ارتباطی باز است، اضافه کرد: در کمترین زمان ممکن با همکاری خوب فرمانداران و ادارات راهداری حمل و نقل و جاده ای شهرستان‌ها، تمامی مسیرهای مسدودی باز و درحال حاضر مشکل ارتباطی نداریم‌.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: