کد خبر: 3801769
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
گروه اجتماعی ــ مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت مازندران از اختصاص مبلغ ۲۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه این صندوق ‌برای کمک به خانواده‌های سیل‌زدگان استان خبر داد.

اختصاص 20 میلیارد ریالی وام قرض‌الحسنه به سیلزدگان مازندرانزین‌العابدین پرواسی، مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت مازندران، در گفت‌وگو با ایکنا از مازندران، اظهار کرد: این صندوق با کمک خیرین در مرحله اول مبلغ 20 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه بدون سود و کارمزد برای خانواده‌های سیلزدگان استان اختصاص داد.
وی افزود: در حال حاضر با توجه به اعلام نیاز ادارات کمیته امداد در شهرستان‌ها توزیع شده که به تدریج با معرفی کمیته امداد شهرستان به نیازمندان و سیل‌زدگان اخیر در قالب وام قرض‌الحسنه 5 میلیون تومانی پرداخت می‌شود.
پرواسی با بیان اینکه صندوق امداد ولایت در سال گذشته 280 میلیارد ریال تسهیلات به نیازمندان پرداخت کرده است، تصریح کرد: از مجموع این پرداختی مبلغ 116 میلیارد و 960 میلیون ریال بابت اشتغالزایی 811 نفر، 35 میلیارد و 625 میلیون ریال بابت تسهیلات مسکن 651 نفر و 127 میلیارد و 843 میلیون ریال بابت وام کارگشایی 4 هزار و 565 نفر پرداخت شده است.
وی ادامه داد: منابع صندوق امداد ولایت کمیته امداد اغلب از سوی خیرین تامین می‌شود و از همه خیرین دعوت می‌شود با سپرده‌گذاری در این صندوق و نیز از طریق کمک‌های بلاعوض با شماره حساب 790076782 در این امر دینی و اعتقادی سهیم شوند.
پرواسی گفت: فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت شامل اعطای وام اشتغال، ازدواج، درمان، تأمین مسکن، کمک هزینه تحصیلی، جبران بدهی و تأمین وسایل ضروری زندگی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: