کد خبر: 3802305
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
گروه سیاست و اقتصاد ــ سیدعلی آقازاده در واکنش به اقدام خصمانه دولت امریکا علیه سپاه پاسداران با صدور پیامی ضمن محکومیت این اقدام، حمایت خود را از سپاه همیشه مقتدر اعلام نمود.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی در واکنش به اقدام خصمانه دولت امریکا علیه سپاه پاسداران با صدور پیامی ضمن محکومیت این اقدام، حمایت خود را از سپاه همیشه مقتدر اعلام کرد.
در متن پیام استاندار مرکزی آمده است:
این اقدام سفیهانه امریکا در قرار دادن نام پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، نشانه‌ آشکاری بر درستی مسیر نظام مقدس جمهوری اسلامی است که موجب محبوبیت بیش از پیش پاسداران انقلاب اسلامی شد.
اقدام کورکورانه دولت آمریکا نقض حاکمیت ملی و حقوق بین‌الملل و تلاشی تازه برای تشدید بحران در منطقه و جهان است.
آمریکایی‌ها همواره خباثت خود را به هر شکل نشان می‌دهند و رویه‌هایی که در‌پیش گرفته‌اند این حقیقت را در مورد آن‌ها عیان می‌کند که به هیچ اصولی پای‌بند نیستند، چرا که سپاه یک سازمان شفاف، مشخص و دارای ضوابط قانونی مورد تایید قانون اساسی و قوانین مجلس است.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد برآمده از متن مردم و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در کشور می‌باشد و این نهاد همواره مورد حمایت مردم ایران بوده و خواهد بود.
سیدعلی آقازاده، استاندار مرکزی
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: