کد خبر: 3802309
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
گروه سیاست و اقتصاد ــ آیت‌الله دری نجف‌آبادی در واکنش به اقدام احمقانه و خطرناک ایالات متحده در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی جهان تصریح کرد: این نیروی انقلابی مظهر جهاد، ایثار، فداکاری و تمام فضائل انسانی و عامل عزت و اقتدار اسلام است.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، آیت‌الله دری نجف‌آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با صدور بیانیه‌ای در واکنش به اقدام احمقانه و خطرناک ایالات متحده در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی جهان تصریح کرد: این نیروی انقلابی مظهر جهاد، ایثار، فداکاری و تمام فضائل انسانی و عامل عزت و اقتدار اسلام است.
وی در این بیانیه آورده است:
این اقدام احمقانه آمریکا توطئه جدیدی علیه ملت ایران است که ملت نیز به برکت هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری فریب خدعه‌ها و توطئه‌های شیطان بزرگ را نمی‌خورد.
بدون شک این اقدام آمریکای جنایتکار علیه سپاه پاسداران بدون پاسخ نخواهد ماند و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به خصوص سپاه مقتدر پاسخ دندان‌شکنی به شیطان بزرگ خواهند داد.
کسانی که سپاه پاسداران را که از بدو پیروزی انقلاب تکیه‌گاه مظلومان ایران و جهان اسلام بوده است را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده‌اند، خود بزرگترین تروریست‌های تاریخ بشر و ترورست‌ساز و تروریست‌پرور هستند و جنایت‌های آنها در سوریه، عراق، بحرین و یمن هیچ‌گاه از خاطره‌ها محو نمی‌شود.
سپاه پاسداران بر اساس رسالت پاسداری از انقلاب و دستاوردهای نهضت امام راحل، درهر عرصه‌ای که کیان و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به خطر بیفتد، حضور پیدا کرده و اجازه دست‌درازی به خاک وطن را به هیچ قدرتی نداده و نخواهد داد.
پشتیبانی از حریم ولایت و آرمان‌های انقلاب اسلامی اساس برنامه‌های سپاه پاسداران است و قدرت نظامی این نیروی انقلابی و مردمی خار چشم دشمنان اسلام است ومعلوم می‌شود استکبار ملت شریف ما و نهاد عظیم برخاسته از ملت را هدف قرار داده است.
ملت ایران ضمن حمایت همه‌جانبه از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌کند نیروهای مسلح خط قرمز ما هستند و از این نیروهای انقلابی انتظار می‌رود نسبت به انجام اقدام متقابل با این توطئه امنیتی ایالات متحده برنامه‌ریزی کنند تا دیگر هیچ قدرتی جرات به خطر انداختن امنیت عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح آن را به خود راه نداده و تدبیر و برنامه‌ریزی کنند و بر صلابت و اقتدار خود بیفزایند.
قربانعلی دری نجف‌آبادی
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: