کد خبر: 3802620
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
گروه اجتماعی ـ‌ـ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: موج جدید توطئه دشمن علیه سپاه زمینه وحدت و انسجام ملی بیشتر خواهد بود.

توطئه‌های دشمن علیه سپاه زمینه ساز وحدت بیشتر است

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز، 21 فروردین‌ماه با حضور در جمع سبزپوشان سپاه فتح استان، اظهار کرد: دشمنان به علت ترس از عظمت و تاثیرگذاری این نظام و انقلاب در جهان و منطقه دنبال منزوی کردن آن هستند اما خوب می‌دانند که راه به جایی نخواهند برد.
وی افزود: سپاه نیرویی توانمند، مقتدر و مردمی است که در همه عرصه‌ها پا به پای دولت جهت توسعه و تعالی کشور گام بر می‌دارد و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ما پیش از این در زمینه‌های مختلف با مجموعه سپاه پاسداران همکاری داشتیم و از این بعد این همکاری بیشتر خواهد شد و همگان بدانند که دولت و سپاه در کنار یکدیگر به مردم خدمت خواهیم کرد و خدمتگذار آن‌ها خواهیم بود.
احمدی در خصوص اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی، تصریح کرد: آمریکا از همان آغاز انقلاب اسلامی، با نظام، انقلاب و سپاه کشور عناد داشته زیرا منافع آن‌ها در خطر بوده و این سپاه پاسداران است که در همه برهه‌ها و عرصه‌ها در مقابل زیاده خواهی‌های آنها ایستاده است، اما آن‌ها غافل از آن بوده که سپاه از بطن ملت ایران و مورد لطف آن‌هاست و جزو فرزندان این ملت بوده و یکی از استوانه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی است.
وی ادامه داد: دشمنان قطعاً بدانند این تصمیمات و اقدامات و حرکت‌های سخیفی که آن‌ها ایجاد کرده‌اند، هیچ‌گونه خللی در اراده دولت و ملت ایران به سپاه پاسداران و نیروهای مسلح ایجاد نخواهد کرد، بلکه موج جدید توطئه دشمن زمینه وحدت و انسجام ملی بیشتر خواهد بود و همه نیروهای انقلاب و فرزندان این کشور را در کنار هم برای استقلال و پیشرفت این کشور قرار خواهد داد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اقدام سخیف و زشت آمریکا را محکوم و اضافه کرد: ایالات متحده که خود پرورش دهنده و حمایت‌کننده گروه‌های تروریستی در جهان است در حقیقت برای خوش خدمتی به رژیم منحوس صهیونیست دست به این اقدام پلید زده است و یقیناً سودی نخواهد برد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: