کد خبر: 3802906
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
گروه سیاست و اقتصاد - مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی امروز پنج‌شنبه، 22 فروردین توسط همرزمان این شهید والامقام و فرماندهان نیروی دریایی ارتش در مسجد جامع بازار سیرجان و با حضور قشرهای مختلف مردم و مسئولان برگزار شد.

به گزارش ایکنا از کرمان، امیر دریادارافشین اسکندرزاده، فرمانده آماد و پشتتیبانی نیروی دریایی سیرجان در این مراسم گفت: امروز نظام اسلامی شاهد اقتدار نیروهای مسلح و پیشرفت‌های روزافزون است همه ما سپاهی هستیم که مقابل دشمنان اسلام و نظام اسلامی ایستاده‌ایم و این تصمیم و اقدام آمریکا انسجام ما و اتحاد را بیشتر می‌کند.
وی افزود: همچون صیاد شیرازی ادامه دهنده شهدا هستیم و هیچ‌گاه به دشمن اجازه جسارت به ملت ایران را نمی‌دهیم.
سرتیپ اسدالله حیدری، از همرزمان شهید صیاد شیرازی با نقل خاطراتی از این شهید وی را سربازی ولایتمدار، مخلص و شجاع عنوان کرد و گفت: دلیرمردان ایران اسلامی امروز هم پیرو راه شهدا و صیاد شیرازی و تحت امر فرماندهی کل قوا آماده دفاع از نظام اسلامی هستند.
وی افزود: حرکت‌های نابخردانه و احمقانه رئیس جمهور آمریکا موجب اتحاد و انسجام بیشتر شده است واگر می‌گویند ارتش و سپاه دو بازوی یکدیگرند ولی ما می‌گوییم ارتش و سپاه یک بازوی مقتدر هستند که در مقابل استکبار جهانی و دشمنان نظام اسلامی ایستاده‌اند.
حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی، امام جمعه سیرجان هم در سخنانی تهجد، توکل و توسل را از خصوصیات بارز شهید ص این شهید در تبعیت از ولایت و رهبری بی‌نظیر بود و همیشه مدافع نظام اسلامی و رهبری بود یاد شیرازی عنوان کرد و افزود:و لیاقت شهادت را داشت و این راه را آرز و دعا می‌کرد.
وی اقدامات خصمانه ترامپ را به نفع ملت ایران و موجب نشان دادن اقتدار ایران اسلامی به دنیا دانست و گفت: دشمنی که ما را تحریم می‌کند تا در چشم جهان ضعیف جلوه کنیم از اقتدار ملت و سپاه ما در نزد جهانیان می‌ترسد.
امام جمعه سیرجان تأکید کرد: این هیاهوها هم گذرا و تمام می‌شود اما قطعا بدانید دوران افول و زوال آمریکا نزدیک است و به زودی این قدرت پوشالی فرو می‌ریزد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: