کد خبر: 3803044
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
گروه سیاست و اقتصاد ـ امام جمعه یاسوج گفت: سپاه مولد انقلاب و پاسداران فرزندان انقلاب هستند و آمریکا از قدرت تأثیرگذاری و ابتکارات سپاه و حضور مؤثر در تمامی عرصه‌ها خشمگین بوده و هراس دارد.

آمریکا از سپاه پاسداران ایران اسلامی هراس دارد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، آیت‌الله سیدعلی اصغر حسینی، امام جمعه یاسوج امروز، 23 فروردین‌ماه در خطبه‌های نماز جمعه یاسوج، با اشاره به سیل اخیر، اظهارکرد: افراد طمع‌کار کارهایی انجام دادند که موجب روان شدن سیل و ایجاد خسارت در برخی استان‌های کشور و مردم شد اگر جنگل‌ها قطع نمی‌شد، بوته‌ها از بین نمی رفت، رودخانه‌ها محاصره نمی‌شدند، دره‌ها خیابان نمی‌شد و مسئولان غفلت نمی کردند چنین وضعیتی نداشته‌ایم .
وی افزود: گرچه سیل آمد اما نمایش عجیبی از اتحاد، انسجام و غیرت مردم ایران را به منصه ظهور رساند و سیل آمد و سیل جمعیت متحد شد و مسئولان، ارتش و سپاه و بسیج و هلا‌ل احمر و همه مردم سیل‌آسا کنار هم آمدند و حتی برخی استان‌هایی که خودشان خسارت دیدند به یاری استان‌هایی سیل‌زده ای که بیشتر خسارت دیده بودند رفتند تا بتوانند از غم و آلام داغ دیدگان و خسارت دیدگان بکاهند .
امام جمعه یاسوج در ادامه با بیان اینکه خداوند دشمنان ملت ایران را از احمق‌ها آفریده است، اضافه کرد: آن‌ها از سپاه این فرزندان خمینی بزرگ می‌ترسند و از میدان رفتن آن‌ها در میدان‌های رزم و سیاست و اقتصاد می‌ترسند.
آیت‌الله حسینی تصریح کرد: باید آمریکا از سپاه ما بترسد و فکر می‌کند که با این یاوه‌ها کاری از پیش می‌برد غافل از آنکه محبوبیت سپاه نزد ملت‌ها روز به روز بیشتر می‌شود و در حالی که سپاه روز به روز محبوب‌تر می‌شود اما ترامپ در عین حقارت و زبونی جرات نکند آشکارا به پایگاه‌های نظامی خود در خاورمیانه سفر کند.
وی بیان کرد: پاسداران به عنوان فرزندان برومند نظام و انقلاب خادم ملت ایران و حامیان کشورها و ملت‌های مستضعف در تمامی نقاط جهان هستند.
امام جمعه یاسوج ابراز کرد: آمریکا از قدرت تاثیرگذاری و ابتکارات سپاه و حضور مؤثر در تمامی عرصه‌ها خشمگین بوده و هراس دارد.
یادآورمی‌شود، نمازگزاران یاسوجی بعد از نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسیر مصلای نماز جمعه تا مسجد صاحب الزمان(عج) را راهپیمایی کردند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: