کد خبر: 3803066
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
گروه سیاست و اقتصاد _ نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه سپاه در خط اول مقاومت و از مهم‌ترین عوامل ضربه زدن به آمریکایی‌ها است، گفت: آمریکایی‌ها تروریست واقعی را خودشان پرورش می‌دهند.

به گزارش ایکنا از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان کرمان، امروز، ۲۳ فروردین‌ماه در خطبه‌های نمازجمعه کرمان ضمن تبریک ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان گفت: جوانان باید از فرصت جوانی خود به خوبی استفاده کنند و بستر خلاقیت و رشد استعداد جوانان در جامعه نیز فراهم شود.
وی با تبریک فرارسیدن روز ارتش افزود: ارتش طی چهار دهه از انقلاب خدمات زیادی داشته و یکی از مهم‌ترین این صحنه‌ها در حال حاضر کمک به سیل‌زدگان در نقاط مختلف کشور است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان خباثت و دشمنی استکبار و بروز این خباثت علیه سپاه پاسداران را یادآور شد و بیان کرد: استکبار جهانی تعریف واژه‌ها از جمله آزادی و حقوق بشر را تغییر داده و سعی کردند تعریف دیگری از ادیان الهی هم داشته باشند.
علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه سپاه در خط اول مقاومت و از مهم‌ترین عوامل ضربه زدن به آمریکایی‌ها است، تصریح کرد: آمریکایی‌ها تروریست واقعی را خودشان تولید می‌کنند.
وی با بیان اینکه سپاه هرچه در توان داشته، دریغ نکرده است، اظهارکرد: این نهاد مقدس موفقیت‌های زیادی در سطح ملی و فراملی داشته از جمله دستگیری تفنگداران آمریکایی که دلیل بر مخالفت آمریکا با سپاه است.
علیدادی‌سلیمانی رعایت تقوای الهی را یکی از معیارهای شخصیت انسان برشمرد و تأکید کرد: انکار رستاخیز آثار شومی در زندگی دارد و یکی از آثار آن ریاکار شدن افراد است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: