کد خبر: 3803172
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
گروه فرهنگی ــ کارشناس روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از دیدار ۲۵ نفر از قاریان، حافظان و فعالان قرآنی استان با رهبر معظم انقلاب در هفته جاری خبر داد.

دیدار 25 نفر از فعالان قرآنی همدان با رهبر معظم انقلابرامین غلامی، مدیر روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان همدان‌ در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم سازمان اوقاف و امور خیریه برگزاری مسابقات قرآنی است.
وی افزود: همه ساله با اتمام مسابقات بین‌‌المللی قرآن جمهوری اسلامی، فعالان قرآنی از استان‌های مختلف به دیدار مقام معظم رهبری مشرف می‌شوند که امسال نیز این دیدار، روز دوشنبه، 26 فروردین‌ماه خواهد بود.
جمالی اضافه کرد: از استان همدان نیز 25 نفر از برترین‌های قرآنی استان به همراه فعالان قرآنی سراسر كشور و متسابقان سی‌وششمین دوره مسابقات بين‌المللی قرآن كريم با رهبر معظم انقلاب ديدار خواهند کرد.
رئیس اداره قرآن اوقاف استان ابراز کرد: این تعداد از فعالان قرآنی استان همدان از میان قاریان، حافظان و مربیان قرآن و از شهرستان‌های مختلف استان انتخاب شده‌اند که با هماهنگی‌های صورت‌گرفته برای دیدار با مقام معظم رهبری اعزام خواهند شد.
به گزارش ایکنا، در این مراسم جمعی از قاریان برتر و برگزیدگان مسابقات بین‌المللی قرآن در حضور رهبر انقلاب به تلاوت قرآن کریم پرداخته و شرکت‌کنندگان از رهنمودهای مقام معظم رهبری بهره‌مند می‌شوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: