کد خبر: 3803279
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
گروه اجتماعی ــ رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان با بیان اینکه دشمنان نظام در تلاش هستند تا با وارد کردن خرافات به مسائل دینی و مذهبی اعتقادات مردم را زیر سلطه خود ببرند، گفت: باید بیش از پیش هوشیار بود و در برابر این تهاجم فرهنگی ایستاد که البته یکی از راه‌های آن الگوسازی سبک زندگی اسلامی برای نسل امروز است.

مقابله با تهاجم فرهنگی؛ یکی از راه‌های الگوسازی سبک زندگی اسلامی

به گزارش ایکنا از سمنان، حجت‌الاسلام علی شمس‌الدین، رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان امروز، 24 فروردین در نشست شورای اداری شهرستان سمنان در فرمانداری با بیان اینکه دشمنان نظام در تلاش هستند تا با وارد کردن خرافات به مسائل دینی و مذهبی اعتقادات مردم را زیر سلطه خود ببرند، گفت: باید هوشیار بود و در برابر این تهاجم فرهنگی ایستاد که در این راستا یکی از راه‌های آن الگوسازی سبک زندگی اسلامی برای جوان نسل امروز است.

وی ادامه داد: اصالت و خمیرمایه جوانان ما با اسلام و نماز درآمیخته شده و جوانان در تمام مناسک و آئین در صف نخست هستند و مشاهده تصاویر تشییع پیکرهای شهیدان مدافع حرم، نماز جمعه و… بیانگر این حقیقت است.

مشاور استاندار سمنان با اشاره به اینکه خانواده‌ها و مسئولان به الگوسازی برای جوان ایرانی شد توجه بیشتری داشته باشند، یادآور شد: دشمن در تلاش است تا القا کند که جوانان امروز ما دین گریز شده‌اند اما این مورد خلاف واقع بوده و جوانان در تمام عرصه‌های دینی و مذهبی پیشرو هستند.

شمس‌الدین بیان کرد: باید فرهنگ استفاده از فضای مجازی آموزش داده شود و با بومی‌سازی آن را در دستور کار قرار دهیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: