کد خبر: 3803445
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۵
گروه اجتماعی ــ فرمانده انتظامی استان کرمان از برگزاری جشنواره‌ «خدمات نوروزی پلیس، جلوه‌های خدمت» با نمایش اقدامات شاخص و ویژه پلیس خبر داد.

به گزارش ایکنا از کرمان، به نقل از فرماندهی انتظامی استان کرمان، رضا بنی‌اسدی‌فر، فرمانده انتظامی استان کرمان دیروز، 24 فروردین‌ماه گفت: با توجه به گستره فعالیت‌های پلیس در عرصه برقراری نظم و امنیت و به ویژه در مناسبت‌های خاص از جمله نوروز با هدف کاهش آسیب‌ها، تخلفات و تلفات انسانی و به موازات فعالیت‌های فرهنگی و پیشگیرانه، معاونت اجتماعی ناجا اقدام به برپایی جشنواره نوروزی پلیس، جلوه‌های خدمت با شعار «نشاط بهاری، نظم و قانون‌مداری» کرده است.
وی افزود: این جشنواره در پنج قالب عکس، فیلم، خاطره، شعر و مقاله در محورهای «پلیس، حافظ امین جان و مال مردم»، «پلیس، هوشیاری، دقت و سرعت عمل»، «پلیس، اخلاق، ادب و تکریم ارباب رجوع»، «پلیس، خدمت صادقانه، بی‌منت و دلسوزانه»، «پلیس، راهنمایی، مشاوره و آموزش نظم و قانون» و تحقق شعار محوری پلیس راهور ناجا با عنوان پرهیز از خطر، آرامش در سفر برگزار خواهد شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: مهلت ارسال آثار به جشنواره 31 فروردین 98 و زمان داوری آثار پایان اردیبهشت 98 است که همه اقشار و گروه‌های سنی مختلف می‌توانند در آن شرکت کنند.
بنی‌اسدی‌فر یادآور شد: این جشنواره فرصتی است که شهروندان استان پهناور کرمان خدمات و دستاوردهای پلیس در ایام نوروز را از دیدگاه خود نقد و تحلیل کرده و متناسب با علاقه خود در قالب‌های ذکر شده به تصویر بکشند.
وی تأکید کرد: جوایز برای هریک از بخش‌ها به صورت جداگانه و شامل نفر اول به مبلغ 30 میلیون ریال، نفر دوم به مبلغ 20 میلیون ریال و نفر سوم به مبلغ 10 میلیون ریال در نظر گرفته شده و ارسال آثار فقط از طریق نشانی @festpolice در یکی از پیام‌رسان‌های سروش، بله، گپ، ایتا، ساپنا و آی‌گپ امکانپذیر است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: