کد خبر: 3803515
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
انتظارات از آستان قدس رضوی/1
گروه فرهنگی ــ نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری مذهبی خارجی یکی از ظرفیت‌هایی است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، قطعا گردشگری مذهبی بین‌المللی با وجود امام رضا(ع) باعث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال برای مردم می‌شود.

گردشگری مذهبی باید مورد توجه تولیت جدید آستان قدس قرار گیردحمید گرمابی، نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، در خصوص عملکرد حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی در تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: به نظر من در دوران مدیریتی، ایشان حرکت‌های جدیدی را آغاز کرد و در این مدت سعی کرد از امکانات و ظرفیت‌های خوبی که در آستان قدس در اختیار دارد، برای مردم استفاده کند.
وی با بیان اینکه به نظر بنده عملکرد تولیت آستان قدس در دوره قبلی مثبت بوده، ادامه داد: همچنین برای حجت‌الاسلام مروی که یقیناً دیدگاه‌های بسیار خوبی دارد نیز آرزوی موفقیت دارم و امید است که با توجه به ظرفیتی‌هایی که در آستان قدس وجود دارد، مردم از برکات خدمات این آستان بهره‌مند شوند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: صنعت گردشگری مشهد نیز به عنوان یک ظرفیت قوی بشمار می‌رود که باید از آن به درستی استفاده کرد و در این زمینه فعالیت بیشتری را شاهد بود.

گرمابی تصریح کرد: من فکر می‌کنم گردشگری مذهبی خارجی یکی از ظرفیت‌هایی است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. گردشگری مذهبی بین‌المللی با وجود امام رضا(ع) باعث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال برای مردم می‌شود.
وی اضافه کرد: در حال حاضر از این ظرفیت به‌صورت کامل استفاده نشده و باید زمینه لازم را برای آن ایجاد کنیم. تقویت گردشگری مذهبی بین‌المللی نیز می‌تواند زمینه رونق اقتصادی را در کشور ایجاد کند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: