کد خبر: 3803541
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
معاون اول رئیس‌جمهور در گفت‌وگوی تلفنی جداگانه با پنج استاندار:
گروه سیاسی ــ جهانگیری در گفت‌وگوی تلفنی با پنج استاندار بر آمادگی همه‌جانبه در استان‌های درگیر با سیل و مناطق در معرض طغیان رودخانه‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، اسحاق جهانگيری، صبح امروز، يكشنبه 25 فروردین، در تماس‌های تلفني جداگانه با استانداران هرمزگان، سيستان و بلوچستان، كرمان و خراسان‌های رضوی و جنوبی، از آخرين وضعيت بارش‌ها و اقدامات پيشگيرانه برای مقابله با سيل در اين استان‌ها مطلع شد.

معاون اول رئيس‌جمهور از استانداران اين استان‌ها خواست تا با در نظرگرفتن تمامی احتمالات، امكانات و ظرفيت استان‌های خود را برای جلوگيری از بروز خسارات جانی و مالی به مردم به‌كار گيرند و دستگاه‌های امدادی و كمك‌رسان را تا هر زمان كه لازم است در حالت آماده‌باش كامل نگه دارند.

جهانگيری همچنين بر هماهنگی همه دستگاه‌ها در چارچوب مصوبات جلسه ستاد مديريت بحران استان تأكيد كرد و با اشاره به پيش‌بيني‌های سازمان هواشناسی خواستار به‌كارگيری همه تمهيدات برای كاستن از خسارات احتمالی شد.

استانداران اين استان‌ها نيز گزارشی از آخرين اقدامات صورت گرفته به معاون اول رئيس‌جمهور ارائه كردند و از آمادگی همه‌جانبه برای مواجهه با سيل خبر دادند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: