کد خبر: 3803555
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
گروه فرهنگی - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از برگزاری دومین جشنواره ملی گردشگری در استان خبر داد.

برگزاری دومین جشنواره ملی گردشگری در آذربایجان غربی

جلیل جباری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، با اشاره به برگزاری دومین جشنواره ملی گردشگری در استان گفت: تجربه موفق سال گذشته و استقبال بی‌نظیر گردشگران و مسافران از برنامه‌های اولین جشنواره ملی گردشگری ما را در اجرای این جشنواره در سال جاری مصمم کرد.
وی تصریح کرد: در جریان بازدید استاندار آذربایجان غربی از دوازدهمین جشنواره بین‌المللی گردشگری که در بهمن ماه سال 97 در تهران برگزار شد، ایشان بر اجرای دومین جشنواره ملی گردشگری در استان آذربایجان غربی تاکید کردند.
جباری افزود: در جریان ملاقاتی که با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری داشتم، ایشان نیز بر اجرای این جشنواره در استان تاکید کرده و حمایت‌های لازم را از برگزاری آن اعلام نمودند.
وی خاطرنشان کرد: مونسان، در این دیدار علاوه بر توصیه‌های ضروری مبنی بر اجرای این جشنواره، دعوت از کشورهای همجوار استان آذربایجان غربی برای حضور در این جشنواره را بسیار مغتنم شمردند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با اشاره به نقش برگزاری این جشنواره در جذب حداکثر گردشگر به استان گفت: پیرو تاکیدات ریاست سازمان بر توسعه و تقویت گردشگری غرب و شمال‌غرب کشور مطمئناً برگزاری این جشنواره در جذب مسافران و گردشگران داخلی و خارجی به کشور و استان آذربایجان غربی نقش موثر خواهد داشت.
جباری بیان کرد: سال گذشته براساس تعاملات خوبی که با دستگاه‌های اجرایی و همکار داشتیم، توانستیم استان آذربایجان غربی و ظرفیت‌های گردشگری، فرهنگ و آداب و رسوم و حتی غذاهای  آن را به مسافران و گردشگران معرفی نمائیم.
وی اظهار امیدواری کرد که امسال نیز امیدواریم با حمایت‌های سازمان مرکزی و استاندار آذربایجان غربی و همکاری دستگاه‌های ذیربط بتوانیم تجربه موفق سال گذشته را تکرار نمائیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: