کد خبر: 3803616
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
گروه اجتماعی ــ مدیرکل کمیته امداد سمنان با بیان اینکه تاکنون هفت محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده ارسال شده، گفت: سمنانی‌ها یک میلیارد تومان به سیل‌زدگان نقاط مختلف کشور کمک کردند.

کمک یک میلیار ریالی سمنانی‌ها به سیل‌زدگان

به گزارش ایکنا از سمنان، سیدجواد رضوی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان ظهر امروز، 25 فروردین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سمنانی‌ها یک میلیارد تومان به سیل‌زدگان نقاط مختلف کشور کمک کردند، گفت: تاکنون رقمی معادل ۹۶۰ میلیون تومان از طریق کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان برای کمک به سیل‌زدگان جمع‌آوری‌ شده است.

وی ادامه داد:‌ ۴۹۴ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری ۴۶۶ میلیون تومان و مابقی از طریق کمیته امداد استان سمنان بوده که در این راستا مردم استان بارها ثابت کرده‌اند که برای کمک به همنوعان خود همیشه حضور دارند.

رضوی با تاکید بر اینکه اقلام ارسالی تعدادی اجاق‌ گاز و تلویزیون نیز به سیل‌زدگان اهدا شد، متذکر شد: از استان سمنان یک هزار و ۴۵۱ پتو‌ و ۵۰ تخته فرش و ۱۳۸ موکت، سه هزار و ۶۶۲ دست انواع لباس و کفش و یک هزار و ۷۷۰ نوع لوازم ضروری به مناطق سیل‌زده مختلف کشور ارسال‌ شده است.

به گفته وی، تاکنون هفت محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده ارسال‌ شده که با توجه به اینکه مناطق سیل‌زده دسترسی به آب سالم و بهداشتی ندارند بیشترین کمک‌ها آب و مواد غذایی با میزان ۳۳ هزار و ۳۲۳ مورد بود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: