کد خبر: 3803665
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
گروه اجتماعی ــ‌ عضو شورای اسلامی شهر ساری در بازدید از مدرسه تخصصی قرآن کریم شهید احمد لزگی، گفت: با توجه به آسیب‌های اجتماعی در جامعه نیازمند نهادینه شدن سبک زندگی قرآنی در حوزه تعلیم و تربیت و خانواده هستیم.
به گزارش ایکنا از مازندران، فرامرز نقیبی، عضو شورای شهر ساری، امروز، 25 فروردین‌ماه در بازدید از دبستان تخصصی قرآن کریم شهید احمد لزگی با تبریک اعیاد شعبانیه و با تقدیر از زحمات مدیران، مربیان و مربیان مجموعه تخصصی قرآن کریم شهید لزگی، ضمن همدردی با سیل‌زدگان و محکوم کردن اقدام نابخردانه آمریکا علیه سپاهیان محبوب جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: حوزه تربیتی و آموزشی در جامعه اسلامی بسیار حاِئز اهمیت است و باید برای تحقق تمدن نوین اسلامی، به حوزه تربیت و آموزش توجه ویژه شود.
وی در ادامه با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و پرداختن به حوزه‌های تربیت اسلامی و دینی در مراکز آموزشی و پژوهشی، افزود: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش جامع‌ترین و کامل‌ترین سند آموزشی است که با اجرایی شدن آن می‌توان از ظرافت‌های حوزه تربیتی و آموزشی آن به بهترین شکل ممکن بهره برد.
نقیبی با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه نشر و ترویج معارف قرآن کریم در این مرکز آموزشی، تصریح کرد: با توجه به آسیب‌های اجتماعی در جامعه نیازمند نهادینه شدن سبک زندگی قرآن در حوزه تعلیم و تربیت و خانواده هستیم و باید به حوزه قرآن در مرکز آموزشی و پژوهشی اهتمام ویژه‌ای شود.
عضو شورای شهر مرکز استان با اشاره به ضرورت نهادینه شدن اخلاق و تربیت دینی در جامعه اسلامی، گفت: اخلاق اسلامی، انسانی و معنویت مهم‌ترین شاخصه جامعه اسلامی است و باید در حوزه نشر معارف قرآن کریم و اهل بیت(ع) همه تلاش کنند و این رمز عبور از مشکلات امروز دنیای اسلام و جامعه اسلامی است.
فرامرز نقیبی در پایان سخنان خود به پیشرفت‌های جمهوری اسلامی در 40 سال عمر بابرکت انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: جمهوری اسلامی برگرفته از مبانی اسلام و با هدایت های معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) پایه‌گذاری شد و امروز هم تمام پیشرفت‌های بی‌بدیل جمهوری اسلامی در سایه همین باورها و اعتقادات محقق شد و استمرار توسعه و پیشرفت کشور هم با همین مبانی و اعتقادات ادامه خواهد یافت.
یادآور می‌شود، در بازدید فرامرز نقیبی عضو شورای شهر مرکز استان از دبستان تخصصی قرآن کریم شهید احمد لزگی سعید قربانی، رئیس سازمان درالقرآن الکریم اداره‌کل تبلیغات اسلامی نیز حضور داشتند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: